Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Tava izglītība

Piesakoties līdz 1. oktobrim Turība Business HUB – īpaši izdevīgs piedāvājums (4)

 
29.augusts 2016  17:00

Turība Business HUB Latvijā turpina ārvalstīs jau popularitāti iemantojušo biznesa koncepciju un filozofiju, piedāvājot vietu, kurā gan jaundibināts, gan jau tirgū nostiprinājies uzņēmums var iegūt ērtu, pilnībā aprīkotu darba vietu un iespēju ikdienā darboties radošā vidē kopā ar citiem uz biznesu orientētiem profesionāļiem. Šāda darba vide sniedz iespēju būt sociāli aktīvam, piedāvā mijiedarbību ar citiem uzņēmējiem, paplašina kontaktu loku, un, kas nav mazsvarīgi – sniedz pozitīvu efektu: ļauj vismaz uz pusi palielināt produktivitāti un ienākumus. Turība Business HUB priekšrocības novērtē arī Mārupes uzņēmēju biedrība un Rīgas uzņēmēju biedrība, ar kurām ticis noslēgts sadarbības memorands.

Piesakoties līdz 1. oktobrim Turība Business HUB – īpaši izdevīgs piedāvājums

Pasaules co-working pieredze tepat Rīgā
Turība Business HUB klientiem tiek piedāvāta iespēja komunicēt ar citiem klientiem, nozaru praktiķiem un dažādu nozaru profesionāļiem. Pasaules co-working pieredze un attīstības tempi ir lielisks pierādījums tam, ka šādas kopā strādāšanas vietas šobrīd ir ļoti aktuālas.

Turība Business HUB pakalpojumi:
-    Hot Desk ( galds co-working telpā) - 90 EUR/mēn.
-    Dedicated Desk (atsevišķi aprīkota un rezervēta vieta klientam) - 150 EUR/mēn.
-    Private Office (atsevišķi pilnībā aprīkoti biroji klientiem (1-5 personām)) - 200 EUR/mēn.
-    Room for Events (telpa konferencēm, vadības sanāksmēm) - vienošanās cena, atkarībā no telpas noslodzes, plānotā pasākuma specifikas un dalībnieku skaita, bet ne mazāk kā:
                *     "Active room space" (stiklotā semināru telpa) - 10 EUR/h
                *     "Event space" (lielā atvērtā telpa) - 15 EUR/h
                *    "Meeting room" (pārrunu telpa) - 4 EUR/h
-    Pasākumu organizēšana (klienta pasākuma plānošana, organizēšana un vadīšana) - cena pēc vienošanās.
-    Juridiskā adrese (ietver atļauju reģistrēt uzņēmuma juridisko adresi Biznesa augstskolas Turība adresē Graudu ielā 68A) - 20 EUR/mēn. Augstskolas studentiem - 9 EUR/mēn., absolventiem - 15 EUR/mēn.
-    Biznesa inkubācija - 25 EUR. Augstskolas studentiem bez maksas.

Piesakoties līdz 1. oktobrim, samazināta maksa
Kļūstot par Turība Business HUB klientu līdz 1. oktobrim, atlaides pakalpojumiem Hot Desk, Dedicated Desk un Private Office līdz pat 60 EUR/mēnesī:
-    Hot Desk cena - 50 EUR/mēn.,
-    Dedicated Desk - 90 EUR/mēn.,
-    Private Office - 150 EUR/mēn.

Piesakoties līdz 1. oktobrim Turība Business HUB – īpaši izdevīgs piedāvājums

Biznesa kontaktu apmaiņa – no startup līdz TOP 500 Latvijas uzņēmumiem
Turības Business HUB komanda, organizējot kvalitatīvus biznesa kontaktu apmaiņas pasākumus, nodrošinās klientus ar plašiem, biznesā noderīgiem resursiem. Savukārt klientiem būs iespēja atrast spējīgus, zinošus sadarbības partnerus, iespējams arī no to studentu loka, kuri šeit rada un attīsta savas idejas, kā arī labprāt iesaistās pieredzējušu uzņēmēju projektos. Ar mūsu prasmēm biznesa vadībā, mārketingā, tehnoloģijās un finansēs varam palīdzēt veidot partnerību ar visdažādākajām kompānijām - no start-up līdz TOP 500 Latvijas uzņēmumiem,” stāsta Turība Business HUB idejas līdzautors Ralfs Minkevičs.

Pievienojies un īsteno savas biznesa idejas!
Šobrīd Turība Business HUB darbojas aptuveni 60 topošie un jaunie uzņēmēji. Turība Business HUB  aicina ikvienu uzņēmēju izmantot šo atbalsta instrumentu jaunu ideju realizēšanai vai jau esošās uzņēmējdarbības sekmīgai attīstībai!  

Papildu informācija par Turība Business HUB pakalpojumiem pieejama Biznesa augstskolas Turība mājas lapā

Turība – praktiski labākā augstskola Latvijā!Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS