Apmācies, migla
Rīga
Apmācies, migla
LV RU
Pasaulē

Slēptā kamera nofilmē drausmīgu miesnieka nežēlību pret dzīvniekiem kautuvē (16+) (45)

 
30.augusts 2016  14:22

(Brīdinām – kadri var sagādāt nepatīkamas emocijas!) Ar desmit mēnešu cietumsodu Kroņa tiesa Lielbritānijā sodīja 36 gadus veco kautuves darbinieks Antoniju Bagšavu. Pēc tam, kad tiesa redzēja slepenās kameras uzņemto video, šo cilvēku nevarēja atzīt par nevainīgu noziegumā.

36 gadus vecais lopkautuves darbinieks jomā strādā jau divdesmit gadu.

36 gadus vecais lopkautuves darbinieks jomā strādā jau divdesmit gadu.

Viņš strādāja lopkautuvē Līkā, Stafordšīrā. Kautuve pati par sevi nozīmē vietu, kur dzīvnieku dzīvībai pienāk gals, taču šis miesnieks cūkas un aitas pirms nogalināšanas vēl arī „paspīdzina” – triec dzīvniekus pret sienu un metāla konstrukcijām, sper ar kājām un rauj aiz galvas. Bagšavs skaitās „pieredzējis darbinieks”, kurš savā „karjerā” nogalinājis vairākus desmitus tūkstošus gaļas dzīvniekus, vēstī britu mediji. Kā miesnieks Bagšavs strādājis 20 gadu.

Kā lēš dzīvnieku aizstāvji, brutālā izturēšanās pret lopiem notikusi vismaz astoņu mēnešu garumā sākot no 2014.gada. Pēc iegūtiem neapstrīdamiem pierādījumiem, nežēlīgajam miesniekam piespriesti 10 mēneši cietumā, kā arī aizliegums 15 gadus strādāt lopkopībā; viņš arī nedrīkstēs turēt mājdzīvniekus.

Tā miesnieks Antonijs „strādā” lopkautuvē:


 
Slēptā kamera nofilmē drausmīgu miesnieka nežēlību pret dzīvniekiem lopkautuvē

Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix/LETA
 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS