Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Trakā pasaule

Skats, ko negribētu redzēt neviens lidmašīnas pasažieris. VIDEO (4)

 
30.augusts 2016  19:44

Aviokompānijas "Flybe" pasažieri nofilmējuši visai biedējošu skatu lidojuma laikā no Amsterdamas uz Mančestru - lidmašīnai pacelšanās laikā uzsprāgusi viena no riepām. 

Pasažieri pēc pacelšanās sajuta spēcīgu drebēšanu, pēc kā pa logu ieraudzīja, ka lidmašīnai uzsprāgusi riepa.

Pasažieri pēc pacelšanās sajuta spēcīgu drebēšanu, pēc kā pa logu ieraudzīja, ka lidmašīnai uzsprāgusi riepa.

Ārvalstu mediji vēstī, ka pēc notikuša lidmašīna, kurā atradās 76 pasažieri, veikusi ārkārtas nosēšanos lidostā Birmingemā. 

BBC vēstī, ka Birmingemas lidosta uz pusstundu tika slēgta šī incidenta dēļ, kas radīja citu lidojumu aizkavēšanos. 

Lidmašīnas pasažieris medijiem pastāstīja, ka īsi pēc lidmašīnas pacelšanās sajuta spēcīgu drebēšanu un, paskatoties pa logu, ieraudzīja, ka viena no lidmašīnas riepām ir pārsprāgusi. 

"Mēs pasaucām vienu no apkalpes locekļiem, kas nevarēja noticēt notikušajam," pastāstīja pasažieris, norādot, ka stjuarte informēja lidmašīnas kapteini. "Mēs aptuveni stundu riņķojām virs Birmingemas lidostas, lai nodedzinātu degvielu. Skrejceļš ārkārtas nosēšanās dēļ tika slēgts un mēs redzējām, ka notikuma vietā ir mediķu un glābēju automašīnas," pastāstīja pasažieris. 

"Tā bija bailīga pieredze un man ir dalītas jūtas par notikušo. Pāris, kas sēdēja man aizmugurē, raudāja un apskāvās. Es gan nodomāju, ka mums izdosies [veiksmīgi nosēsties] un viss būs labi," sacīja pasažieris. 

Aviokompānijas "Flybe" pārstāvis atvainojās pasažieriem par sagādātajām neērtībām. Kasjauns.lv/Foto: Ekrānšāviņš no Youtube


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS