Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
112

Trīs bērni Rīgā nonāk nelaimē ar SUP dēļiem; policisti steidz glābt (8)

 
30.augusts 2016  17:41

Pirmdien aizvadot pēdējās šīs vasaras saulainās dienas, Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki apsekoja Ķīšezera akvatoriju un sadzirdēja saucienus pēc palīdzības. Izrādās divi bērni ar SUP dēļiem bija nokļuvuši nelaimē.

Vējš bērnus aizpūta prom no līča.

Vējš bērnus aizpūta prom no līča.

Kasjauns.lv Rīgas Pašvaldības policijā uzzināja, ka policisti pamanīja aptuveni 10 gadus vecu zēnu uz SUP dēļa. Zēns mājis ar rokām un glābēji, piebraucot pie viņa ar motorlaivu, konstatēja, ka puika ir nosalis un raudāja, pēc kā viņu iecēla laivā. 

Netālu pamanīti vēl divi SUP dēļi un divi bērni ūdenī, kuri arī iecelti laivā. Bērni paskaidroja, ka izpūsti no līča, kur bijis aizvējš un nav varējuši tikt krastā. Turklāt viens no bērniem ar SUP dēli sasitis galvu.

Izsaukti Neatliekamās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, glābēji novilka savas formas tērpa jakas un bērnus apsedza.

Ierodoties krastā, sastapta viena bērna māte, kura pastāstīja, ka arī pārējie bērni ir viņas radinieki. Sieviete paskaidroja, ka sekojusi bērnu gaitām, pamanot, ka viņi izpūsti no līča, plānojusi viņiem pakaļ doties ar katamarānu, taču ieraudzījusi glābēju laivu un paļāvusies uz policijas darbiniekiem.

Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja bērnus un konstatēja, ka bērniem hospitalizācija nav nepieciešama.
SUP (stand up paddle) ir plats un stabils sērfa dēlis, ar kuru var airēties stāvot.

SUP (stand up paddle) ir plats un stabils sērfa dēlis, ar kuru var airēties stāvot.


Kasjauns.lv/Foto: Lita Krone/LETA, Vida Press


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS