Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Tava izglītība

Maģistra studijas Turības Komunikācijas fakultātē – iespēja piedalīties unikālā, starptautiskā vasaras skolā (6)

 
02.septembris 2016  12:00

Studijas Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes maģistra studiju programmā „Sabiedriskās attiecības” nozīmē ne tikai praksi vadošajos nozares uzņēmumos, iespēju mācīties no jomas ekspertiem un uzzināt, kā vadīt savu komunikācijas uzņēmumu. Studijas šajā programmā sniedz unikālu iespēju piedalīties starptautiskā vasaras skolas projektā, kas paredzēts tieši maģistrantūras studentiem, un tiek īstenots, apvienojoties Viļņas Universitātes, Biznesa augstskolas Turība, Igaunijas Biznesa skolas, Upsalas Universitātes un Tartu Universitātes mācībspēkiem un studentiem.

Maģistra studijas Turības Komunikācijas fakultātē – iespēja piedalīties unikālā, starptautiskā vasaras skolā

Starptautisks projekts, kas apvieno studentus no 18 valstīm
Ik gadu starptautiskajā vasaras skolā piedalās aptuveni 60 dalībnieki (maģistrantūras studenti un mācībspēki) no vairākām valstīm. Pērn vasaras skola norisinājās Viļņā, šogad tā plānota Rīgā (Biznesa augstskolā Turība), savukārt, nākamajā gadā Upsalā, Zviedrijā. Tas sniedz studentiem iespēju ne tikai papildināt zināšanas starpkultūru komunikācijā, bet arī gūt ieskatu citas valsts kultūrā.

Iespēja atrast nākotnes sadarbības partnerus
Starpkultūru komunikācija ir modernas dzīves fundamentāla daļa, moderno sabiedrisko attiecību pamats, kas ir būtiska ikvienai organizācijai un cilvēkam, tāpēc vasaras skola rada apstākļus starptautiskai sadarbībai. Ir svarīgi uzzināt, kā domā cilvēki citās valstīs, spēt atrast kopsaucējus, draugus un potenciālos biznesa partnerus.

Ievērojami pasniedzēji no piecām valstīm
Šogad vasaras skolas komandai pievienojusies arī Tartu Universitāte ar savām senajām tradīcijām un augsto akadēmisko līmeni, tāpēc studentiem būs iespēja strādāt ar ievērojamiem pasniedzējiem no šīm augstskolām gan vasaras skolā, gan studiju laikā, kad norisināsies pasniedzēju apmaiņas programma. Studenta statuss sniedz iespēju bezmaksas konsultēties ar visiem projektā iesaistītajiem ekspertiem un pasniedzējiem.

Iemācīties domāt ārpus rāmjiem
Šobrīd pasaule ir atvērta - ir milzums iespēju un informācijas, tāpēc, lai neapmaldītos un neapjuktu, cilvēki domā un rīkojas stereotipos. Tas ir viegli, bet bīstami – pierodam pie gataviem risinājumiem un  pārtraucam domāt. Tiem, kuri orientēti uz sasniegumiem, ir jādomā un jārīkojas atšķirīgi. Vasaras skola ir viens no projektiem, kas raksturo Turības Komunikācijas fakultāti, īpaši maģistra un doktora programmas. Mēs attīstām kritisko domāšanu un mudinām domāt ārpus esošajiem ietvariem:

*    sniedzam iespēju ikvienam studentam izveidot sakarus ar pasauli;
*    iesakām pārstāt domāt noteiktības terminos, jo tādu nav;
*    mudinām veidot jaunu pasaules redzējumu, aizvietot pašreizējos domāšanas veidus ar jauniem un piemērotākiem.

Vadošs amats jau esošā kompānijā vai savs uzņēmums
Augstākākajā izglītībā tiek mērītas zināšanas, prasmes un kompetences. Starptautiskā vasaras skola, par kuru fakultātes studentiem netiek piemērota papildus maksa, ir tikai viens no veidiem, kā iegūt visas trīs komponentes interesantā veidā. Studiju programmā kopumā iespējams apgūt, kā izstrādāt un ieviest uzņēmuma vai starptautiskas organizācijas komunikācijas stratēģiju; kā vadīt savu komunikācijas uzņēmumu; kā risināt konfliktus, izmantojot lobēšanas tehnoloģijas; kā arī to, kā pārstāvēt uzņēmuma vai organizācijas intereses, veidot tā tēlu un argumentēti izklāstīt pieņemtās pozīcijas un paveiktos darbus.

Pārdomāts studiju kursu saturs
Maģistra programmā „Sabiedriskās attiecības” tiek piedāvāti dažādi studiju kursi, kuros gūtās zināšanas noderēs gan tiem, kuri jau darbojas nozarē, gan tiem, kuri tikai uzsāk darbu sabiedrisko attiecību jomā. „Stratēģiskā vadība”, „Radošums un inovācijas sabiedriskajās attiecībās”, „Konfliktoloģija”, „Lobēšanas tehnoloģijas”, „Sabiedrisko attiecību ētika un sociālā atbildība”, u.c. studiju kursi sniegs pilnvērtīgu ieskatu nozarē.

Nodarbības notiek otrdienu vakaros un sestdienās. Papildu informācija par studiju programmu atrodama Biznesa augstskolas Turība mājas lapā www.turiba.lv, savukārt, plašāka informācija par vasaras skolas norisi atrodama Facebook lapā.

Turība – praktiski labākā augstskola Latvijā!Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS