Mākoņains
Rīga
-4°
Mākoņains
LV RU
Izklaide

Maestro Raimonds Pauls: "Samanta Sočos kaunu nedarīs!" (129)

 
03.septembris 2016  16:11

Maestro Raimonds Pauls pirms konkursa „Jaunais vilnis” ne tikai dziedātājai uzdāvināja dziesmu „Kāds trakais mani uzgleznos”, kuru Samanta dziedās Sočos, bet arī sekoja mūziķes gatavošanās posmam ceļā uz konkursu.

Maestro Raimonds Pauls pārliecināts, ka Samantai Tīnai Poļakovai konkursā „Jaunais vilnis” vajadzētu veikties gana labi.

Maestro Raimonds Pauls pārliecināts, ka Samantai Tīnai Poļakovai konkursā „Jaunais vilnis” vajadzētu veikties gana labi.

„Nevar jau vēl neko spriest, bet ceru, ka viņa sevi tur varēs labi parādīt. Samanta konkursam gatavojās ļoti nopietni, bet viegli viņai tur nebūs. Īpaši jau, ņemot vērā notikumus pasaulē...” teic Maestro. Pauls uzsver, ka „Jauno vilni” vēros TV ekrānā. „Zināmā mērā esmu bijis saistīts ar to konkursu, tādēļ gribas pasekot līdzi. Man interesē, kas tur notiks ar to mūžīgo ažiotāžu par šo konkursu. Jebkurā gadījumā uzskatu, ka Latvijas izpildītājiem ir jāpiedalās šādos konkursos, lai arī kur tie notiek... Novēlam, lai Samantai veicas!” saka Pauls.

Samanta Tīna ar kompozīciju „Kāds trakais mani uzgleznos”


 

Samanta Tīnas piedzīvojumi, gatavojoties "Jaunajam vilnim" Sočos

Kasjauns.lv / Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS