Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Trakā pasaule

Glamūrīgs pupu zaķis pievēršas ezoterikai, taro kārtīm un garīgumam. VIDEO (27)

 
02.septembris 2016  14:49

Ar plastikas ķirurģu palīdzību sakārtojusi savu ķermeni gluži līdz pilnībai, 48 gadus vecā Leisija Vailda sajuta sevī īpašas garīgas spējas un tagad tās attīsta.

Visam savs laiks. Būdama atkarīga no mākslīgā skaistuma, viņa „pieķērusi” klāt arī garīgo plānu.

Visam savs laiks. Būdama atkarīga no mākslīgā skaistuma, viņa „pieķērusi” klāt arī garīgo plānu.

1968.gadā dzimusī Vailda Amerikā pazīstama kā modele un televīzijas personība, lielāko popularitāti dāmai nodrošina varenie bumbuļi krūšu vietā. Dzīves gaitā viņai bijušas 36 plastiskās operācijas, taču nu Vailda personībā notikušas pamatīgas izmaiņas, proti, milzīgā vēlme domāt tikai par savu izskatu nu aizvirzījusies otrā plānā. Tagad pār viņu nākusi garīga rakstura atklāsmes, kā arī parādījušās spējas ar taro kāršu palīdzību skaidrot citiem notikumus viņu dzīvē un pareģot nākotni. Vailda aptuveni trejas reizes dzīvē mainījusi savu pseidonīmu, un nu dēvējama par „GhostBusty” jeb aptuvenā tulkojumā latviski mēs šo kundzi varētu saukt par Spokpupi.
 
Mākslīgā skaistuma modele Leisija Vailda

Viņa ir sešu bērnu māmiņa, un līdz šim dzīvojusi glamūrīgu dzīvesveidu. Tagad lēdija pievērsusies dzīves garīgajam plānam, mācoties esības pazemību. Viņa joprojām izskatās šiki, un lielās krūtis tiek izceltas arī spirituālisma seansos. Vairāk par jaunumiem apskaidrotās pupīgās sievietes dzīvē skaties video!Kasjauns.lv/Foto: Vida Press/Ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS