Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Tava izglītība

Tūrisma maģistra studijas "Turībā" – iespēja studēt arī neklātienē un vakarā (19)

 
05.septembris 2016  17:30

Biznesa augstskola Turība piedāvā maģistra studiju programmu „Tūrisma stratēģiskā vadība”, kuras laikā iespējams apgūt, kā argumentēti diskutēt par sarežģītiem tūrisma vadības aspektiem; kā izstrādāt uzņēmumu un institūciju stratēģijas mūsdienu mainīgajā vidē; kā pētīt, analizēt un salīdzināt tūrisma galamērķus Latvijā un pasaulē.

Tūrisma maģistra studijas "Turībā" – iespēja studēt arī neklātienē un vakarā

ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikāts
Šai studiju programmai ceturto reizi ir piešķirta prestižās ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UN World Tourism Organization) TedQual akreditācija līdz 2018. gadam. Programmai piešķirtais sertifikāts ir vienīgais ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikāts Centrāleiropā. Šis dokuments tiek piešķirts tikai tām augstskolām, kuru īstenotā augstākā izglītība atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem.

Iespēja kļūt par tūrisma aģentūras vai viesmīlības uzņēmuma vadītāju
Absolvējot šo studiju programmu, tiek iegūta kvalifikācija – uzņēmumu un iestāžu vadītājs. Iegūtais grāds atbilst tam, lai absolvents varētu vadīt naktsmītni, ēdināšanas uzņēmumu vai tūrisma aģentūru. Tāpat iespējams strādāt dažādos amatos tūrisma nozarē gan Latvijā, gan citviet pasaulē.

Studijas orientētas uz uzņēmuma vadību
Studiju programmā iekļauti studiju kursi, kas noderēs gan dibinot savu uzņēmumu, gan strādājot jau esošā tūrisma vai viesmīlības kompānijā, piemēram, „Finanšu vadība”, „Tūrisma stratēģiskā plānošana”, „Tūrisma tiesiskais regulējums” u.c.

Iespēja studēt neklātinē vai vakaros
Šo studiju programmu iespējams apgūt arī neklātienā vai vakara studijās, attiecīgi, to iespējams apvienot ar pilna laika darbu. Izvēloties vakara studijas, nodarbības notiks piektdienu vakaros (no plkst.18.00) un sestdienās, savukārt, izvēloties studijas neklātienē, nodarbības notiks katru otro nedēļu sestdienās.

Tūrisma maģistra studijas "Turībā" – iespēja studēt arī neklātienē un vakarā

Praksē balstītas studijas
Lielākā daļā docētāju ir praktiķi un nozares speciālisti. Jau studiju laikā studentiem ir iespēja pilnveidot savas prasmes, darbojoties augstskolas Tūrisma pētniecības centrā, kas ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā, un regulāri pulcē mācībspēkus un studentus, lai diskutētu par nozares aktualitātēm un izstrādātu mārketinga stratēģijas dažādiem tūrisma galamērķiem, kas reāli tiek pielietotas praksē. Tāpat studiju ietvaros notiek mācību braucieni uz tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumiem un tūrisma galamērķiem Latvijā un ārpus tās robežām, kā arī tiek apmeklēta pasaulē vadošā tūrisma izstāde ITB Berlīnē.

Karjera strauji augošā nozarē
Tūrisms ir pasaulē visstraujāk augošā nozare - Pasaules tūrisma organizācija prognozē, ka 2020. gadā starptautiskos tūrisma braucienos dosies 1,6 miljardi cilvēku. Pieprasījums aug, attiecīgi aug arī nepieciešamība pēc kvalitatīva piedāvājuma, pēc jauniem tūrisma produktiem un uzņēmumiem. Tūrisma nozares radītās darba vietas palīdz risināt nodarbinātības problēmu, turklāt, tūrisms var ļoti labvēlīgi ietekmēt valsts ekonomiku kopumā, tāpēc arī valsts un ES sniedz atbalstu tūrisma nozares mārketinga pasākumiem, kā arī tūrisma pakalpojumu dažādošanai.

Turība – praktiski labākā augstskola Latvijā!Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS