Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Tava izglītība

Uzņēmējdarbības vadības maģistra studijas "Turībā" – iespējams studēt arī vakaros un neklātinē (11)

 
06.septembris 2016  08:00

Biznesa augstskola Turībā piedāvā iespēju studēt maģistra studiju programmā „Uzņēmējdarbības vadība”. Šajā programmā iespējams iegūt prasmes novērtēt pārmaiņu procesu vadību, izmantojot prognozēšanas metodes. Izmantojot inovāciju vadības sistēmas, iespējams apgūt metodes, kā ilgtermiņā veiksmīgi vadīt vai veidot pašam savu uzņēmumu.

Uzņēmējdarbības vadības maģistra studijas "Turībā" – iespējams studēt arī vakaros un neklātinē

Apgūstot jaunākās biznesa tendences
Iegūtās zināšanas palīdzēs kļūt par sava biznesa vadītāju vai tādu augstākā līmeņa vadītāju citā uzņēmumā, kurš pārzina jaunākos sasniegumus un tendences biznesa vadībā. Ja ir vēlēšanās pētīt, meklēt likumsakarības un prognozēt, vai uzņēmumā konkrētā darbība, projekts jārealizē, ar iegūto izglītību var strādāt arī par analītiķi. Pārzinot aktuālākās tendences globālajā tirgū šodien, iespējams labāk izprast to virzību nākotnē, un šī prasme ir ļoti nepieciešama biznesa attīstības plānotājam.

Iespēja studēt vakaros un neklātienē
Maģistra studiju programmu „Uzņēmējdarbības vadība” iespējams apgūt arī neklātienē vai vakara studijās, attiecīgi to ērti var apvienot ar pilna laika darbu. Izvēloties vakara studijas, nodarbības notiks trešdienu vakaros (no plkst. 18.00) un sestdienās, savukārt, izvēloties studijas neklātienē, nodarbības notiks katru otro nedēļu sestdienās.

Karjera starptautiskā vidē
Topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trijās starptautiskās sadarbības programmās vai nostiprināt praktiskās iemaņas, stažējoties ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē. Studiju programmu iespējams apgūt arī angļu valodā, attiecīgi iespējams veidot karjeru vadošā amatā starptautiskā kompānijā.

Iespēja radīt darbavietas
Absolvējot studiju programmu, tiek iegūta kvalifikācija - Uzņēmumu un iestāžu vadītājs, savukārt iegūtā pieredze un zināšanas sniedz iespēju dibināt jaunu uzņēmumu, vai attīstīt jau esošo uzņēmējdarbību.
60-80% no visām darbavietām pasaulē nodrošina tieši mazie uzņēmumi - absolvējot studiju programmu „Uzņēmējdarbības vadība”, iespējams pievienoties darba devēju pulkam, veicinot ne tikai savu labklājību, bet sniedzot ieguldījumu valsts ekonomikas attīstībā kopumā.

Attīsti savu uzņēmumu Turība Business HUB
Viens no Biznesa augstskolas Turība mērķiem ir sniegt studentiem iespējas viņu biznesa ideju realizēšanai – uzņēmumu dibināšanai vai attīstīšanai, tāpēc augstskola piedāvā ārvalstīs jau popularitāti iemantojušo biznesa koncepciju un filozofiju, piedāvājot vietu, kurā gan jaundibināts, gan jau tirgū nostiprinājies uzņēmums var iegūt ērtu, pilnībā aprīkotu darba vietu un iespēju ikdienā darboties radošā vidē kopā ar citiem uz biznesu orientētiem profesionāļiem. Turība Business HUB pakalpojumu izmantošana Turības studentiem, piesakoties līdz 1. oktobrim, pieejama par īpaši draudzīgām cenām:

*    Hot Desk ( galds co-working telpā) - 30 EUR/mēn.;
*    Dedicated Desk (atsevišķi aprīkota un rezervēta vieta klientam) - 90 EUR/mēn.;
*    Private Office ( atsevišķi pilnībā aprīkoti biroji klientiem (1-5 personām)) - 150 EUR/mēn.

Katrs ceturtais absolvents – uzņēmuma īpašnieks
99% no Eiropas uzņēmumiem ir mazie un vidējie uzņēmumi, Latvijā mazo un vidējo uzņēmumu kategorijai atbilst 99,6% ekonomiski aktīvo individuālo komersantu un komercsabiedrību, ieņemot aizvien nozīmīgāku lomu Latvijas ekonomikā. Katrs ceturtais Biznesa augstskolas Turība absolvents ir uzņēmuma īpašnieks, kas liecina par studiju programmu lietderību uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā.

Plašāka informācija par Turība Business HUB pieejama Biznesa augstskolas Turība mājas lapā

Turība – praktiski labākā augstskola Latvijā!Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar biznesa augstskolu Turūiba / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS