Apmācies, migla
Rīga
Apmācies, migla
LV RU
112

Tuvākajā laikā Pārdaugavā varētu pieaugt dzīvokļu zādzības: no cietuma iznākusi rūdīta banda. VIDEO (59)

 
06.septembris 2016  07:03

Likumsargi paredz, ka jau tuvākajā laikā Pārdaugavā varētu strauji pieaugt zādzību skaits. Proti, brīvībā nonākusi dzīvokļu apzadzēju grupa piecu cilvēku sastāvā, kas, pēc policistu domām, ir savas jomas speciālisti. Iepriekš šī grupa sirojusi tieši Imantā, Iļģuciemā un Bolderājā.

Galvaspilsētas kārtības sargi brīdina: tuvākajā laikā Pārdaugavā varētu pieaugt dzīvokļu zādzības. Iedzīvotāji aicināti savos mājokļos ierīkot signalizāciju.

Galvaspilsētas kārtības sargi brīdina: tuvākajā laikā Pārdaugavā varētu pieaugt dzīvokļu zādzības. Iedzīvotāji aicināti savos mājokļos ierīkot signalizāciju.

Policisti no cietuma iznākušo bandu saista ar desmitiem, iespējams, pat simtiem zādzību, vēsta LNT raidījums „Degpunktā”. Galvaspilsētas kārtības sargi aicina pārdaugaviešus īpaši pievērst uzmanību savu mājokļu drošībai.

Policija neslēpj, ka gan šie, gan citi kramplauži reti izvēlas mitekļus, kuros uzstādīta signalizācija. Protams, tas nedod simtprocentīgu garantiju, taču krietni vien samazina jūsu dzīvesvietas pievilcību ļaundaru acīs. Tāpat neatsverama ir arī apkārtējo cilvēku vērība.

Pirms dažām dienām no cietuma iznākušie kramplauži līdz šim darbojušies dienas laikā – no pulksten 9.00 līdz 12.00 un viņi it nebūt neizskatās pēc bandītiem, bet ir solīdi un gudri vīrieši. Pirms zādzības izdarīšanas viņi rūpīgi izpēta dzīvokļa saimnieku un viņu kaimiņu dienas režīmu un modrību. Policijas brīdinājumu Pārdaugavas iedzīvotājiem skatieties videosižetā.

Brīdina par Pārdaugavas zagļu banduKasjauns.lv/Foto: Vida Press, Edijs Pālens/LETA/Video: LNT „Degpunktā”


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS