Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Pretīgi! Ļaudis šokēti par Baskova skatuves tērpu. FOTO. VIDEO (25)

 
07.septembris 2016  16:17

Krievijas dziedātājam Nikolajam Baskovam patīk tracināt sabiedrību. Šoreiz viņam tas izdevās festivālā “Jaunais vilnis 2016”, uzstājoties Oļega Gazmanova radošajā vakarā, kurā Baskovs uz skatuves kāpa visai izaicinošā tērpā.

Jūras karalis – tā savu skatuves tērpu “Jaunajā vilnī” nodēvējis Nikolajs Baskovs.

Jūras karalis – tā savu skatuves tērpu “Jaunajā vilnī” nodēvējis Nikolajs Baskovs.

Nikolajs Baskovs “Jaunajā vilnī”
 39 gadus vecais dziedātājs izpildīja dziesmu “Jūrniece” un bija tai saģērbies kā jūras karalis – rokās uzvilkti cimdi ar peldplēvi starp pirkstiem, ķermenis izkrāsots tā, lai dziedātājs izskatītos pēc muskuļota atlēta, no rokām viņš neizlaida jūraszirdziņa figūriņu ar mikrofonu galā, bet pats galvenais, kas piesaistīja skatītāju uzmanību - gliemežvāks bikšu priekšā, tā aizsedzot Baskova intīmos labumus. Arī pats šovs bija iespaidīgs. Baskovs bija sarūpējis automašīnu haizivs izskatā, butaforisku astoņkāji, kā arī milzu enkuru, uz kura pacēlās virs skatuves. Neizpalika arī trakulīgi dejotāji.

Šis Baskova priekšnesums skatītājos izsauca milzu ovācijas, taču atradās arī tādi, kuriem nepavisam nav patikusi dziedātāja izrādīšanās. Interneta komentāros lasāmi ne tie glaimojošāki vārdi – vieni sūta Nikolaju Baskovu pie psihiatra, bet citi šo priekšnesumu un skatuves tērpu uzskata par pretīgām šausmām.

Šis gan nav vienīgais gadījums, kad Nikolajs Baskovs pārsteidz skatītājus ar skatuves tērpiem. Piemēram, pērn viņš “Jaunajā vilnī” uzstājās tīģera kostīmā, kur bikšu priekšā bija tīģera purns, bet astē bija iemontēts mikrofons, kurā dziedātājs pamanījās dziedāt!
 
Šokējošā Nikolaja Baskova uzstāšanās festivālā “Jaunais vilnis 2016”

Nikolajs Baskovs bikšu priekšu piesedz ar gliemežvākuKasjauns.lv/FOTO: Sputnik/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS