Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Tava izglītība

Tūrisma MBA studijas "Turībā" – iespēja studēt arī vakarā (11)

 
08.septembris 2016  15:00

Biznesa augstskola Turība piedāvā MBA studiju programmu „Tūrisma stratēģiskā vadība”, kuras laikā studējošie iepazīst un izprot pasaules tūrisma attīstības virzienus un būtību, kā arī to ietekmējošos faktorus. Studējošie mācās izstrādāt tūrisma galamērķu stratēģijas mūsdienu globālajā un mainīgajā vidē, kā arī pētīt, analizēt un salīdzināt tūrisma galamērķus Latvijā un pasaulē. Absolvējot programmu, tiek iegūts profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbībā (MBA).

Tūrisma MBA studijas "Turībā" – iespēja studēt arī vakarā

ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikāts
Šai studiju programmai ir piešķirta prestižās ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UN World Tourism Organization) TedQual akreditācija līdz 2018. gadam. Programmai piešķirtais sertifikāts ir vienīgais ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikāts Centrāleiropā. Šis dokuments tiek piešķirts tikai tām augstskolām, kuru īstenotā augstākā izglītība atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem.

Izpratne par nozares aktualitātēm
Studējošajiem būs iespēja apmeklēt lielāko tūrisma izstādi pasaulē - ITB (Berlīnē). Tā ir unikāla iespēja izstādes semināros dzirdēt pasaules vadošos tūrisma ekspertus un iegūt izpratni par nozares aktualitātēm. Būs iespēja apgūt, kā uzņēmumu vai galamērķu vadībā izmantot digitālā mārketinga instrumentus (tiešsaistes reklāmas u.c.).

Studijas orientētas uz uzņēmuma vadību
Studiju programmā iekļauti studiju kursi, kas noderēs gan dibinot savu uzņēmumu, gan strādājot jau esošā tūrisma vai viesmīlības kompānijā, piemēram, „Finanšu vadība”, „Tūrisma stratēģiskā plānošana”, „Tūrisma tiesiskais regulējums” u.c.

Iespēja studēt vakaros
Šo studiju programmu iespējams apgūt vakara studijās, attiecīgi, to iespējams apvienot ar pilna laika darbu. Izvēloties vakara studijas, nodarbības notiks piektdienu vakaros (no plkst.18.00) un sestdienās.

Praksē balstītas studijas
Lielākā daļā docētāju ir praktiķi un nozares eksperti. Jau studiju laikā studentiem ir iespēja pilnveidot savas prasmes Tūrisma pētniecības centrā, kas ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā, un regulāri pulcē mācībspēkus un studentus, lai diskutētu par nozares aktualitātēm. Tāpat studiju ietvaros notiek mācību braucieni uz tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumiem un tūrisma galamērķiem Latvijā un ārpus tās robežām, kā arī tiek apmeklēta pasaulē vadošā tūrisma izstāde ITB Berlīnē.

Karjera strauji augošā nozarē
Tūrisms ir pasaulē visstraujāk augošā nozare - Pasaules tūrisma organizācija prognozē, ka 2020. gadā starptautiskos tūrisma braucienos dosies 1,6 miljardi cilvēku. Pieprasījums aug, attiecīgi aug arī nepieciešamība pēc kvalitatīva piedāvājuma, pēc jauniem tūrisma produktiem un uzņēmumiem. Tūrisma nozares radītās darba vietas palīdz risināt nodarbinātības problēmu, turklāt, tūrisms var ļoti labvēlīgi ietekmēt valsts ekonomiku kopumā, tāpēc arī valsts un ES sniedz atbalstu tūrisma nozares mārketinga pasākumiem, kā arī tūrisma pakalpojumu dažādošanai.

Turība – praktiski labākā augstskola Latvijā!Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS