Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Kolins Farels nolēmis atstāt sliktā zēna imidžu pagātnē. Sācis dzēst lielo tetovējumu. FOTO (1)

 
12.septembris 2016  16:37

Jau pirms gada īru aktieris Kolins Farels (40) sāka apmeklēt procedūras, kur ar lāzera palīdzību pamazām dzēsa lielo tetovējumu uz viņa labā pleca.

Īru aktieris Kolins Farels pamazām dzēš lielo tetovējumu.

Īru aktieris Kolins Farels pamazām dzēš lielo tetovējumu.

To, ka īru sliktais zēns Kolins Farels dzēš lielo tetovējumu, kas viņam ir uz pleca, fani pirmoreiz ievēroja aizvadītā gada maijā. Toreiz aktieris apmeklēja Kannu kinofestivālu un bez krekla bija iznācis uz viesnīcas numuriņa balkona uzsmēķēt un padzert kafiju.

Kolina Farela ķermeni sedz vairāki tetovējumi, turklāt diezgan redzamās vietās. Filmēšanas vajadzībām grimētājiem ne reizi vien nācies tos nosegt vai citādi nomaskēt, lai tie nebūtu redzami viņa uz ekrāniem atveidotajiem varoņiem. Grima māksliniekiem nācies pastrādāt pie Farela tetovējumu maskēšanas, kad viņš filmējās tādās lentēs kā „In Bruges”, „Horrible Bosses”, „Total Tahiti” un „Fright Night”.

Šobrīd Farels filmējas kinolentē „Killing of A Sacred Deer” un tetovējums tikpat kā nav redzams. Ņemot vērā, ka pērn aktieris tetovējumu sāka pamazām dzēst, gandrīz neredzamais tintes zīmējums šoreiz visticamāk nav grima mākslinieku nopelns.
 
Kolins Farels dzēš tetovējumu

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS