Apmācies, migla
Rīga
Apmācies, migla
LV RU
Izklaide

"Bada spēļu" zvaigzne parāda augumu pludmalē. FOTO

 
14.septembris 2016  10:53

Skandalozās dziedātājas Mailijas Sairusas draugs, filmas „Bada spēles” zvaigzne Laiems Hemsvorts (26) manīts ķeram viļņus kopā ar draugiem Losandželosas piekrastes pludmalē.

Aktieris Laiems Hemsvorts atzīts par šā gada seksīgāko slaveno veģetārieti.

Aktieris Laiems Hemsvorts atzīts par šā gada seksīgāko slaveno veģetārieti.

Austrāliešu aktieris Laiems Hemsvorts kopā ar draugiem devies uz pludmali Losandželosā, lai ļautos savai mīļākajai brīvā laika nodarbei – sērfošanai okeānā. Kopā ar „Bada spēļu” aktieri sērfot devies arī amerikāņu TV personība un modelis Brodijs Dženers.

Dzīvniektiesību aizstāvji organizācija „PETA” nosaukusi Laiemu Hemsvortu par šā gada seksīgāko slaveno veģetārieti. Lai gan daudzi gaļēdāji ir pārliecināti, ka bez šī produkta lietošanas uzturā, cilvēks būs vājš un bez enerģijas, Laiems pierādījis, ka tie ir aplami uzskati. Viņam ir gana daudz enerģijas un spēka. Un arī figūra lieliskā formā – to novērtējuši arī aktiera fani, kas redzējuši jaunākas sērfošanas bildītes.

Hemsvorts ir vegāns, viņš uzturā nelieto ne tikai gaļu un zivis, bet arī olas un piena produktus. Aktieris intervijās norādījis, ka šāds ēšanas režīms „neatstāj absolūti nekādus negatīvus efektus”. „Es jūtos pozitīvi – kā garīgi, tā fiziski,” norādījis aktieris un sērfošanas entuziasts.
 
Laiems Hemsvorts ar draugiem Losandželosas pludmalē
 
Mailija Sairusa un Laiems Hemsvorts 2012. gadā
 
Mailija Sairusa un Laiems Hemsvorts filmā „The Last Song”

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS