Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Stila jaunumi

Krištianu Ronaldu skaistā apakšveļas kolekcija. Skatienu piesaista ne tikai vēdera prese… FOTO (12)

 
14.septembris 2016  07:03

Gatavojoties jaunajai futbola sezonai, Eiropas čempions, Portugāles izlases un Madrides kluba "Real" superzvaigzne Krištianu Ronaldu aizņemtajā dienaskārtībā atradis laiku iemūžināties savas apakšveļas kolekcijas fotosesijā.

Krištianu Ronaldu nekad nav slēpis savu lieliski trenēto augumu, un šajā fotosesijā tas apskatāms īpaši labi.

Krištianu Ronaldu nekad nav slēpis savu lieliski trenēto augumu, un šajā fotosesijā tas apskatāms īpaši labi.

Ar slavenā futbolista iniciāļiem un numuru brendoto vīriešu veļu, kuru plato gumiju rotā pamanāms zīmola nosaukums CR7 (vienu no modeļiem - sportista pilns vārds un uzvārds), ražo un izplata dāņu tekstiluzņēmums “JBS Textile Group”. Dāņu firma un Ronaldu sadarbojas jau vairākus gadus, un šī 2016. gada rudens/ziemas kolekcija ir sestais viņu kopdarbs.

Šoreiz Krištianu fotografēšana apakšveļā uzticēta fotogrāfam Neitanam Gelaheram (Nathan Gallagher), kurš lieliski pastrādājis, iemūžinot vienu no pasaules pelnošākajiem futbolistiem.

Jaunās kolekcijas fotogrāfijas īpaši pievilcīgas varētu šķist daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras var apjūsmot ne vien futbolista romantisko skatienu (kura tik ļoti pietrūkst futbola laukumā), perfekto vēdera presi un labi trenētos muskuļus, bet arī citas Ronaldu ķermeņa daļas.    
 
Krištianu Ronaldu jaunā apakšveļas kolekcija

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS