Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Pasaulē

Pie Krievijas korupcijas apkarotāja atrod pusotru tonnu naudas; kontos vēl 300 miljonus eiro. FOTO. VIDEO (44)

 
14.septembris 2016  10:42

Izmeklētāji atraduši vēl 300 miljonus eiro Šveices banku kontos, kas pieder arestētā Krievijas Iekšlietu ministrijas Ekonomiskās drošības un korupcijas apkarošanas galvenās pārvaldes priekšnieka vietnieka pulkveža Dmitrija Zaharčenko tēvam, vēsta aģentūra "Rosbalt".

Dmitrijs Zaharčenko bija brangi piepildījis savu ģimenes locekļu bankas kontus.

Dmitrijs Zaharčenko bija brangi piepildījis savu ģimenes locekļu bankas kontus.

Korupcijas apkarotāja Zaharčenko dzīvoklī pagājušajā nedēļā tika atrasti 123 miljoni ASV dolāru skaidrā naudā. Viņam izvirzītas apsūdzības par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

Kā vēsta "Rosbalt", atsaucoties uz avotiem tiesībsargājošās iestādēs, Federālā drošības dienesta (FDD) rīcībā nonākuši dokumenti par ārzonas firmu kontiem, kas pieder Zaharčenko tēvam.

"Pavisam atrasti seši šādi konti, lielākoties "Rothschild Bank" un "Dresdner Bank" Ženēvas nodaļā, katrā no tiem atrodas summas no 45 līdz 47 miljoniem eiro. Pavisam aptuveni 300 miljoni eiro," pavēstīja avots.

Pēc viņa teiktā, summas Šveices kontos ir "kolosālas", notiek naudas izcelsmes noskaidrošana. "Saprotams, ka runa nav tikai par "Nota-Bank" līdzekļiem, kā tika uzskatīts iepriekš," sacīja avots.

Iepriekš tika izteiktas versijas, ka pulkveža dzīvoklī atrastie 123 miljoni dolāru ir daļa no bankā "Nota-Bank" nolaupītiem līdzekļiem.
Krievijas korupcijas apkarotāja dzīvoklī visur paslēpta nauda
Zaharčenko dzīvoklī atrod pusotru tonnu skaidras naudas - video:


LETA/ Sputnik/Scanpix/LETA, yahooeu.ru


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS