Mazmākoņains
Rīga
-5°
Mazmākoņains
LV RU
Trakā pasaule

Leģendārs norvēģu metālists pret paša gribu kļuvis par politiķi. FOTO (1)

 
14.septembris 2016  19:52

Leģendārais metāla grupas "Darkthrone" ģitārists Gilve Nagels kādā nelielā Norvēģijas pilsētā kļuvis par domes politiķi pret paša gribu - viņš piekrita iekļaut savu vārdu vēlēšanu sarakstos, jo nodomāja, ka tāpat nepietiks balsu viņa ievēlēšanai. 

Politiķis pret paša gribu.

Politiķis pret paša gribu.

Ārvalstu mediji, atstāstot savdabīgo stāstu, vēstī, ka Nagels pat izveidojis plakātu, kurā ir nofotografējies ar kaķi rokās. Plakātā metālists aicina nebalsot par viņu, taču ko tu vēlētājiem vari pavēlēt! Tagad vīrietis ir "iepinies" četru gadu ilgā politiķa darbā un būs spiest kalpot savai pilsētai. 

Jaunizceptais politiķis gan paskaidrojis, ka viņam nevajadzēs nemitīgi apmeklēt sēdes, jo viņš ir aizvietojošo pārstāvju sarakstā, tomēr šad tad viņam būs jāiet tikties ar pilsētas iedzīvotājiem, kurus kaut kas neapmierina. 

Nagels arī sacīja: "Pamatā, viņi piezvanīja un pajautāja, vai es gribētu būt sarakstā. Es teicu jā, domājot, ka būšu vien 18. pēc kārtas un man nekas nebūs jādara."

"Savas kampaņas plakātā es turēju kaķi un lūdzu cilvēkus nebalsot par mani, bet cilvēki kļuva traki. Pēc vēlēšanām mans priekšnieks man piezvanīja un paskaidroja, ka es kļuvu par pārstāvi. Es nebiju pārāk priecīgs un joprojām īpaši nepriecājos. Tur arī nav nekādas naudas, to es jums varu pastāstīt," sacīja metālists. 

Izskatās, ka "kaķu mīļi" var visu - pat padarīt cilvēku par politiķi pret paša gribu.

Izskatās, ka "kaķu mīļi" var visu - pat padarīt cilvēku par politiķi pret paša gribu.Kasjauns.lv/Foto: Twitter
 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS