Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Kultūra

Simtiem dāmu un tikai daži kungi Rīgā ierodas uz "Bridžitas Džounsas mazuļa" pirmizrādi. FOTO (7)

 
15.septembris 2016  11:20

"Kino Citadele" ar svinīgu pirmizrādi, kur pasākuma vadītājas lomā uzstājās Baiba Sipeniece-Gavare, Latvijā sāka demonstrēt romantisko komēdiju "Bridžitas Džounsas mazulis". Tik daudz saposušos un dzīvespriecīgu dāmu vienā kinoseansā sen nebija redzēts. Kaislīgi kino apmeklētāji teic, ka tāds dāmu pieplūdums kino bijis vien pirms vairākiem gadiem, kad uz ekrāniem parādījās filma "Sekss un lielpilsēta".

Kinolentes "Bridžitas Džonsas mazulis" Rīgas pirmizrādes vadītājas loma tika uzticēta Baibai Sipeniecei-Gavarei. Daudzas dāmas izteica vēlmi nobildēties kopā ar Baibu.

Kinolentes "Bridžitas Džonsas mazulis" Rīgas pirmizrādes vadītājas loma tika uzticēta Baibai Sipeniecei-Gavarei. Daudzas dāmas izteica vēlmi nobildēties kopā ar Baibu.

Filmas „Bridžitas Džounsas mazulis” pasaules pirmizrāde pirms nedēļas notika Lesterskvērā Londonā. To apmeklēja galveno lomu atveidotāji, kā arī citi kinolentes aktieri un slavenie viesi. Viņu vidū bija arī rakstniece, „Bridžitas Džounsas” romānu sērijas autore Helēna Fīldinga un jaunās filmas režisore Šārona Makgaira.

Tikko iznākusī filma jau saņēmusi pozitīvas atsauksmes no bargajiem kino kritiķiem.

Laikraksta "Daily Mirror" žurnālists Deivids Edvardss kinolenti raksturoja kā "smieklu maratonu", kas Džounsas faniem "jāredz par katru cenu".

Jaunajā filmā amerikāņu aktrises Renē Zelvēgeres attēlotā varone ir mazuļa gaidībās. Aktieri Kolins Fērts un Patriks Dempsijs spēlē iespējamos tēvus.

Kinolentē filmējusies arī kino veterāne Emma Tompsone un dziedātājs Eds Šīrans.
 
Filmu "Bridžitas Džounsas mazulis" ierodas noskatīties simtiem dāmu
Kasjauns.lv / Foto: Nauris Garkaklis


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS