Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
112

Palīdzam atpazīt zagli. Policija publiskojusi kvalitatīvākus foto ar Operas apzadzēju (19)

 
15.septembris 2016  17:57

8. septembrī no Latvijas Nacionālās operas un baleta ģērbtuves tika nozagtas mākslinieku personīgās mantas un nauda ievērojamā apmērā, Kasjauns.lv informēja Valsts policijā.

Policija lūdz palīdzību atpazīt šo vīrieti.

Policija lūdz palīdzību atpazīt šo vīrieti.

Valsts policija lūdz aplūkot jaunākos iegūtos attēlus ar iespējamo operas apzadzēju un atsaukties ikvienu, kuram ir jebkāda informācija par šo personu. Zādzība no ģērbtuves tika izdarīta brīdī, kad mākslinieki uzstājās. Šobrīd policija ir saņēmusi iesniegumus no astoņiem cietušajiem. Nozagto mantu kopējā vērtība tiek lēsta ap 4000 eiro.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Videonovērošanas kameru ierakstos ir fiksēts, kā minētajā datumā nepiederoša persona ieiet gaitenī, kas ved uz mākslinieku ģērbtuvi. Valsts policija lūdz aplūkot attēlā redzamo vīrieti un atsaukties ikvienu, kas viņu atpazīst, vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot uz tālruņa numuru 67086200, 67086227 vai 110.

Saskaņā ar neoficiālu informāciju zādzība notikusi koncerta izskaņā, kad visi mākslinieki atradušies uz teātra skatuves.

Ceturtdien, 8.septembrī, ar Galā koncertu tika sākta LNOB jaunā sezona. Koncertā piedalījās gan pašmāju operas un baleta solisti, gan izcili viessolisti.

Kasjauns.lv/Foto: Valsts policija

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS