Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Bizness

Zināms, kādas cenas Latvijā būs jaunajiem "iPhone 7" un "iPhone 7 plus" (15)

 
16.septembris 2016  08:08

ASV informācijas tehnoloģiju giganta "Apple" jaunāka viedtālruņa "iPhone 7" cenas Latvijā būs no 779 eiro, bet "iPhone 7 plus" - no 919 eiro, atkarībā no modeļa specifikācijas.

"Apple" jaunāka viedtālruņa "iPhone 7" cenas Latvijā būs no 779 eiro.

"Apple" jaunāka viedtālruņa "iPhone 7" cenas Latvijā būs no 779 eiro.

"iPhone 7" oficiālā izplatītāja "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) pārstāve Elīna Lidere apstiprināja, ka jaunie viedtālruņi LMT veikalos būs pieejami no 23.septembra, un "iPhone 7" cena būs sākot no 779 eiro vai 36 eiro mēnesī ar "Atvērto līgumu", bet "iPhone 7 plus" - sākot no 919 eiro vai 42 eiro ar "Atvērto līgumu".

Viņa prognozēja, ka pieprasījums pēc jaunajām ierīcēm būs lielāks nekā piedāvājums. "iPhone 7" sākotnēji būs pieejams atsevišķos LMT veikalos, par kuriem pirms tirdzniecības uzsākšanas paziņos visiem, kuri LMT mājaslapā būs pieteikušies "iPhone 7" jaunumiem.

Pieteikties "iPhone 7" iespējams arī "Bites" un "Tele2" mājaslapā. "Tele2" sola "iPhone 7" savos veikalos 23.septembrī, bet "Bite" konkrētu datumu, kad jaunie tālruņi nonāks operatora veikalos, vēl nosaukt nevarēja.

Kā ziņots, "Apple Inc." pieteicis divus jaunus viedtelefona "iPhone" modeļus un jaunu ūdensdrošu viedpulksteni, tādējādi cenšoties atjaunot uzņēmuma izaugsmi.

Viena no jaunā "iPhone" būtiskākajām īpašībām, kas varētu saskarties ar kritiku, ir austiņu ieejas likvidēšana, paredzot nodrošināt audio ar "Apple" patentēto "Lightning-USB" kabeli vai ar bezvadu savienojumu.

Tāpat "Apple" arī nodrošinās adapteri, ļaujot patērētājiem izmantot pašreizējās austiņas ar "iPhone".

"Apple" trešdien notikušajā prezentācijas pasākumā nodrošināja vēl vienu pārsteigumu, kopīgi ar Japānas videospēļu kompāniju "Nintendo Co." paziņojot, ka "Super Mario Run" spēle šogad nonāks "App Store" veikalā.

LETA/Foto: EPA/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS