Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
112

Traģēdija Pļaviņās: uz vilciena sliedēm izdziest 11 gadus veca zēna dzīvība (37)

 
17.septembris 2016  10:15

Vakar Pļaviņās vilciens nāvējoši traumējis 11 gadus vecu zēnu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Esiet uzmanīgi šķērsojot vilciena sliedes.

Esiet uzmanīgi šķērsojot vilciena sliedes.

Ierodoties mediķiem notikuma vietā, konstatēts, ka zēns gājis bojā negadījuma vietā, gūstot traumas nesavienojamas ar dzīvību.

Valsts policija informēja, ka negadījums noticis plkst.18 Pļaviņās, Vietalvas ielā uz dzelzceļa pārbrauktuves. Traģiskais negadījums noticis, jo zēns ar velosipēdu šķērsoja dzelzceļu pie sarkanā aizliedzošā signāla.

Kā stāstīja Bukša, vakar notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros smagas traumas guvuši dažāda vecuma cilvēki.

Latgalē neskaidros apstākļos smagas traumas guvis 19 gadus vecs vīrietis. Vīrieti guļam grāvī atradis kāds cilvēks, kurš izsaucis mediķus. Mediķi cietušajam konstatējuši smagas traumas - ribu lūzumus, kāju lūzumu, lāpstiņu lūzumu un arī galvas traumu. Pats cietušais mediķiem skaidrojis, ka viņu notriekusi automašīna. Vīrietis ar smagām traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt Zemgalē notikušajā vairāku automašīnu sadursmē no trīs cietušajiem cilvēkiem vissmagāk cietusi 19 gadus veca jauniete. Automašīnu sadursme notika uz ceļa Jelgava-Dalbe un slimnīcā tika nogādāti divi 21 gadu veci vīrieši un 19 gadus veca sieviete. Abi vīrieši guvuši salīdzinoši vieglas traumas, bet sieviete, kura bija iespiesta automašīnā, guvusi mugurkaula traumu un kājas lūzumu.

Kopumā pagājušajā diennaktī ātrās palīdzības mediķi devušies uz 1121 izsaukumu, no tiem 216 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS