Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Citi sporta veidi

Skandāls Latvijas bodibildingā un fitnesā. Dopinga lietošanā pieķerti trīs sportisti (44)

 
20.septembris 2016  13:21

Dopinga lietošanā pieķerti trīs Latvijas bodibildinga un fitnesa sportisti, informēja Valsts sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļā.

Jānim Pavkštello, Veronikai Seržantei un Madarai Pilsētniecei par sporta sacensībām jāaizmirst uz četriem gadiem.

Jānim Pavkštello, Veronikai Seržantei un Madarai Pilsētniecei par sporta sacensībām jāaizmirst uz četriem gadiem.

Pavasarī divās dažādās sacensībās saistībā ar antidopinga pārkāpumiem pieķerti trīs Latvijas bodibildinga sportisti, kuriem attiecīgi piemērots sods par aizliegto vielu lietošanu.

Aprīlī notikušajās sacensībās dopinga lietošanā pieķerts Jānis Pavkštello un Veronika Seržante, savukārt šajā pašā mēnesī noritējušajās sacensībās Igaunijā dopinga lietošanā pieķerta Madara Pilsētniece.

Pavkštello analīzēs konstatēta klenbuterola un stanazola klātbūtne, un viņam piešķirta diskvalifikācija līdz 2020.gada 1.jūnijam. Antidopinga kontrolieri konstatēja, ka Seržante lietojusi klenbuterolu un oksandrolonu, par ko viņa diskvalificēta līdz 2020.gada 28.jūlijam. Savukārt Pilsētniece diskvalificēta līdz 2020.gada 11.augustam par klenbuterola lietošanu.

Patlaban kopumā soda sankcijas ir spēkā pret 13 Latvijas sportistiem un basketbolistu Mairu Četmenu. Trim no sodītajiem sportistiem diskvalifikācijas periods noslēgsies šoruden.

LETA/Foto: Facebook.com

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS