Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
Rīga
Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
LV RU
Runā Rīga

Zināms, kas no 1.decembra Rīgas sabiedriskajā transportā saņems atlaides

 
20.septembris 2016  21:13

No šī gada 1. decembra visi Rīgas bērnudārzu darbinieki – pedagogi, auklītes un tehniskais personāls, kā arī skolu tehniskie darbinieki – saņems atlaides sabiedriskajā transportā. Atvieglojumus saņems arī Kultūras ministrijas padotībā esošo Rīgas izglītības iestāžu pedagogi. Viņiem mēneša abonements, piemēram, visiem transporta veidiem visām nedēļas dienām maksās 16 eiro, ar noteikumu, ka minēto kategoriju darbiniekiem tā ir pamata darba vieta. Šobrīd šādas atlaides saņem tikai pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolotāji.

Šobrīd šādas atlaides sabiedriskajos transportos saņem tikai pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolotāji.

Šobrīd šādas atlaides sabiedriskajos transportos saņem tikai pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolotāji.

Minētos atvieglojumus paredz grozījumi Rīgas saistošajos noteikumos par braukšanas maksas atvieglojumiem pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, kurus šodien vienbalsīgi atbalstīja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti.

Minētos braukšanas maksas atvieglojumus paredzēts ieviest arī Rīgas domes Labklājības departamenta pakļautības iestāžu sociālā darba speciālistiem, aprūpētājiem, veselības aprūpes personālam, audzinātājiem un auklēm, kuru amata pienākumi saistīti ar tiešu sociālo pakalpojumu nodrošināšanu klientiem.

Grozījumi saistošajos noteikumos vēl jāapstiprina Rīgas domes sēdē.

Regīna Zommere/Foto: Ieva Lūka/LETA
Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS