Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Pasaulē

Žerārs Depardjē atkal gāna savu dzimto Franciju: "... pamuļķi, kuri dara vīnu un smirdīgu sieru" (8)

 
22.septembris 2016  13:48

Aktieris Žerārs Depardjē nopēlis dzimto Franciju, sakot, ka tā kļūstot par tūrisma objektu ar "pamuļķiem, kuri dara vīnu un smirdīgu sieru".

Žerārs Depardjē intervijā nopeļ Franciju, taču paslavējis Itāliju. Jāatzīmē, ka dižais aktieris ir Krievijas pilsonis.

Žerārs Depardjē intervijā nopeļ Franciju, taču paslavējis Itāliju. Jāatzīmē, ka dižais aktieris ir Krievijas pilsonis.

67 gadus vecais Depardjē nebaidās kritizēt savu dzimteni. 2013.gadā pēc sūkstīšanās par turīgiem cilvēkiem uzlikto nodokļu slogu Francijā viņš ieguva Krievijas pilsonību.

Ceturtdien itāļu laikrakstā "Corriere della Sera" publicētā intervijā Depardjē tika jautāts, vai viņš sevi uzskata par francūzi. "Nē, es esmu pasaules pilsonis. Visticamāk, Francija kļūs par Disnejlendu ārzemniekiem. To apdzīvos pamuļķi, kuri darīs vīnu un taisīs smirdīgu sieru tūristiem," prognozē aktieris. "Vairs nav nekādas brīvības. Ar cilvēkiem manipulē."

Depardjē nopēla arī kino industriju. "Kino vairs neeksistē. Ir izklaides pasaule un cilvēki, kuri, amerikāņu terorizēti, vairs nezina, kādā valodā runāt," norāda aktieris.

"Ir desmit kinozvaigznes, un tie visi ir amerikāņi," uzskata Depardjē. "Visa pārējā kino pasaule cīnās par izdzīvošanu."

Intervija sakrita ar Depardjē autobiogrāfijas "Innocent" ("Nevainīgs") iznākšanu Itālijā.

Aktieris intervijā paslavēja Itāliju. "Laimīgā kārtā Itālija nav pazaudējusi savu kultūru un identitāti. Tas tāpēc, ka esat jauna valsts, atšķirībā no puses Eiropas valstu, kuras bailēs no imigrantiem ir kļuvušas nedaudz fašistiskas," sacīja Depardjē.

LETA/Foto: Itar Tass/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS