Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
RUNĀ RĪGA

Rīgas pašvaldības policistus sveic policijas 26. gadadienā. FOTO

 
22.septembris 2016  15:08

Rīgas Pašvaldības policija šogad atzīmē 26.gadadienu kopš tās dibināšanas un vēsturiskās gadskārtas sakarā 2016.gada 26.septembrī notiks jau par tradīciju kļuvušie svinīgie pasākumi - Svētku dievkalpojums un jaunpieņemto pašvaldības policijas darbinieku zvēresta došana, ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa un pašvaldības policijas darbinieku apbalvošana ar Goda zīmi un pateicības rakstiem par labu un teicamu darbu.

Rīgas Austrumu izpilddirekcijā 300 pašvaldības policisti saņēma goda rakstus par profesionālu darbu.

Rīgas Austrumu izpilddirekcijā 300 pašvaldības policisti saņēma goda rakstus par profesionālu darbu.

Tā kā arī 26.septembrī Rīgas ielās ir jānodrošina drošība un kārtība, visi apbalvojamie pašvaldības policisti nevarēs apmeklēt svinīgo sanāksmi, Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais vakar un šodien devās uz pilsētas izpilddirekcijām un policijas iecirkņiem apsveikt policistus.

Šodien Rīgas Austrumu izpilddirekcijā 300 pašvaldības policisti saņēma goda rakstus par profesionālu darbu. Uzrunājot policistus D. Turlais norādīja, ka vēl pirms sešiem gadiem visas policijas darbs tika novērtēts kā neapmierinošs un tieši Rīgas pašvaldības policija ir tā, kas ir vairojusi uzticību policijai, vairojusi policijas prestižu. “Sabiedrība Jūsu darbu vērtē daudz augstāk kā daudzu valsts iestāžu - Saeimas, Prokuratūras, Valsts ieņēmumu dienesta  - darbu. Jūsu panākumi ir jūsu darba kvalitāte, mūsu lepnums,” policistus uzrunāja D. Turlais.

Šajās divās dienās pavisam 355 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma atzinības rakstus. Apbalvoti tika 20 darbinieki no Ziemeļu pārvaldes, 28 glābēji, 80 Kurzemes pārvaldes, 62 Zemgales pārvaldes, 37 Latgales pārvaldes, 55 Centra pārvaldes, 22 Vidzemes pārvaldes darbinieki, 28 Operatīvas vadības un drošības uzdevumu pārvaldes , kā arī 23 Bērnu likumpārkāpumu un profilakses nodaļas darbinieki.
 
Rīgas pašvaldības policisti atzīmē policijas 26. gadadienu
 
Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS