°
LV RU
Izklaide

Šovā "Cepiens" uzrodas Skultes fans, kurš 20 gadus no viņas gaidīja buču! FOTO (15)

 
23.septembris 2016  19:00

Šā vakara TV raidījumā „Cepiens" fani gatavoja ēdienu pievilcīgajai Latvijas Nacionālā teātra un seriāla „Viņas melo labāk” aktrisei Evijai Skultei. Vakariņas viņai izvērtās pārsteigumiem bagātas.

Maigonis ir laimīgs, ka ar raidījuma palīdzību izdevās satikt, sabučot un uzdejot kopīgu deju ar aktrisi Eviju Skulti, kurā viņš bija ieķēries pirms 20 gadiem!

Maigonis ir laimīgs, ka ar raidījuma palīdzību izdevās satikt, sabučot un uzdejot kopīgu deju ar aktrisi Eviju Skulti, kurā viņš bija ieķēries pirms 20 gadiem!

Maltīti apburošajai aktrisei gatavoja trīs kvēlākie fani. Viens no viņiem bija pasākumu rīkotājs un vadītājs, kā arī dambretes un zolītes čempions Maigonis, kurš, kā atklāja raidījumā, pirms divdesmit gadiem bijis iemīlējies Evijā, un uz raidījumu nāca, lai saņemtu no aktrises buču. To viņam arī viltīgā viedā izdevās iegūt. Pēc tam Maigonis atklāja, ka pirmo reizi Eviju ieraudzīja Kultūras akadēmijā, aktieru iestājeksāmenos. „Pirms divdesmit gadiem gribēju viņu ne tikai apskaut,” raidījumā sacīja Maigonis. Pie vakariņu galda atklājās, ka Evija gan šo kungu neatceras, bet Maigoņa atklātie stāsti par tā laika notikumiem, aktrisi sajūsmināja.

Savukārt pārējie divi maltītes gatavotāji parūpējās par citiem amizantiem un humora pilniem brīžiem aktrises virtuvē, viens no viņiem mājās atstāja šķiņķi, bet otrs aizmirsa cepeškrāsnī desertu, kas rezultātā pārvērtās par ogli...

Pie vakariņu galda nejauši atklājās noslēpums par to, kas seriāla „Viņas melo labāk" fanus sagaida nākamajā sezonā. Proti, seriālā redzēsim šā raidījuma dalībnieka Gunta mazdēlu. Par gaidāmajiem jaunumiem izpļāpājās aktrise Ērika Eglija, kura tāpat kā Dita Lūriņa-Egliena un Zane Dombrovska palīdzēja Evijai Skultei izvēlēties prasmīgāko ēdiena pagatavotāju.
 
TV raidījums „Cepiens” pie Evijas Skultes
 
Evijas Skultes koķetā fotosesija žurnālam "Kas Jauns"

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes, ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS