Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-2°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Sporta zvaigznes

Porziņģis fano par futbolu, tiek pie jauna krekla un bildēm ar superzvaigznēm. FOTO. VIDEO (1)

 
24.septembris 2016  09:24

Latvijas basketbola spīdeklis Kristaps Porziņģis kopā ar komandas biedriem lietuvieti Sauļu Kuzminsku un spāni Viliju Ernangomesu vakar bija devušies ASV augstākās līgas (MLS) komandas CF "New York" maču, kur varēja apbrīnot divu kādreiz izcilu spēlētāju Davida Viljas un Andrea Pirlo sniegumu laukumā.

Sociālajos tīklos par šo bildi nereti joko: kāpēc tam bērnam starp "Knicks" basketbolistiem ir bārda?

Sociālajos tīklos par šo bildi nereti joko: kāpēc tam bērnam starp "Knicks" basketbolistiem ir bārda?

Kādreiz izcilā Francijas izlases spēlētāja Patrika Vjerā trenētajā FC "New York" spēlē arī tāds izcils britu futbolists kā Frenks Lempards, kurš gan savainojuma dēļ nepiedalījās pārliecinošajā uzvarā ar 4:1 pret Čikāgas "Fire". Tomēr tas "Knicks" basketbolistiem galīgi nesaboja vakaru futbola stadionā. Porziņģis ar biedriem pēc mača tika ielaists ģērbtuvēs, kur tika pie futbola krekliem un bildēm ar kādreiz izcilajiem futbolistiem Pirlo un Vilju, kuru karjeras gan šobrīd tuvojas noslēgumam. Tomēr jau spēles laikā Porziņģis izpelnījās milzīgu uzmanību stadionā un tik pat nofilmēts, kā latvietis priecājas par vārtu guvumu. Interesanti, ka MLS futbola līgas oficiālajā Twitter kontā viennozīmīgi dominē bildes un video tieši ar Porziņģi. Laikam šai līgai liels notikums bijis ta, ka "Knicks" viens no līderiem dodas skatīties viņu spēli.

FC "New York" oficiālā mājas lapa Porziņģa līksmošanu nosaukusi par dienas labāko tvītu Porziņģis ar Davidu Vilju, Andrea Pirlo un vienkārši ar fanu ekipējumu Kasjauns.lv/Foto: Twitter.com


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS