Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Citi sporta veidi

Fjūrijam atkal veselības problēmas; revanša cīņa ar Kļičko vēlreiz pārceļas

 
24.septembris 2016  14:53

Jau otro reizi pārcelta pretrunīgā Lielbritānijas boksa smagsvara Taisona Fjūrija un ukraiņa Vladimira Kļičko revanša cīņa par pasaules čempiona titulu, jo brita pārstāvji paziņojuši, ka viņš nav "medicīniski gatavs cīņai".

Atkal savainojums, vai tomēr vēlme novilcināt laiku?

Atkal savainojums, vai tomēr vēlme novilcināt laiku?

Pašlaik 28 gadus vecais Fjūrijs pērn sensacionāli pieveica Kļičko. Viņu revanša cīņa bija paredzēta 9.jūlijā, taču Fjūrijs potītes savainojuma dēļ bija spiets dueli pārcelt uz vēlāku laiku. Turpinājumā cīņa tika nozīmēta uz 29.oktobri, tomēr tagad arī šis duelis ticis atcelts.

"Taisons šonedēļ nosaukts par medicīniski negatavu cīņai," vēstīts Fjūrija puses paziņojumā, kurā nav precizētas viņa medicīniskās problēmas, vien piebilsts, ka nepieciešams veikt medicīnisku ārstēšanu pirms sportists varēs atsākt treniņus.

"Esmu labākajā formā un vēlējos atgūt pasaules čempiona jostas," izteicies Kļičko.

"Vladmirs tiek turēts kā ķīlnieks. Viņš vēlas cīnīties, viņš trenējas un aizvadīt pirmo cīņu gandrīz gada laikā," paudis Kļičko menedžeris Bernds Bente, sakot, ka tagad lēmumi jāpieņem boksa amatpersonām. "Ceram, ka Vladimirs drīz atkal varēs cīnīties."

Jūnijā laikraksts "Sunday Mirror" vēstīja, ka Fjūrijs pērn pirms cīņas ar Kļičko esot pieķerts dopinga lietošanā, tomēr sportists šādus apgalvojumus noliedzis. Patlaban vēl notiek izmeklēšana saistībā ar šo gadījumu un noklausīšanās Lielbritānijas Antidopinga aģentūrā (UKAD) nozīmēta uz novembri, lai netraucētu gatavošanos cīņai, kas bija plānota oktobrī.

Tāpat šomēnes abiem bokseriem pat nebija iespēju satikties preses konferencē, jo tika paziņots, ka saplīsusi Fjūrija automašīna.

Pērn novembra izskaņā Fjūrijs Vācijas pilsētā Diseldorfā notikušajā cīņā pieveica Kļičko, negaidīti atņemot viņam Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un žurnāla "Ring" čempiona jostas. Abu sportistu noslēgtajā līgumā bija punkts, ka zaudējuma gadījumā Kļičko ir tiesības uz revanšu, ko ukrainis arī pieprasīja.

Tiesa, pašlaik jau Fjūrijam IBF josta ir atņemta, kas tagad pieder britam Entonijam Džošua.

Pašlaik 40 gadus vecais Kļičko pirms dueļa ar Fjūriju zaudējuma garšu nebija izjutis jau 11 gadus. Ukrainas bokseris karjeras laikā piedalījies 68 cīņās, triumfējot 64 no tām, turklāt 54 panākumus izcīnījis ar nokautu.

28 gadus vecais Fjūrijs profesionālajā karjerā aizvadījis 25 cīņas, gūstot tikpat uzvaru, turklāt 18 no tām noslēdzot ar nokautu.

LETA/Foto: EPA/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS