Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Pasaulē

Policijai nav skaidri motīvi, kāpēc 20 gadus vecais jaunietis lielveikalā Vašingtonā nošāva cilvēkus (19)

 
25.septembris 2016  12:03

Bruņotais vīrietis, kurš piektdienas vakarā nošāva piecus cilvēkus lielveikalā ASV Vašingtonas štatā, ir sagūstīts, sestdienas vakarā paziņoja policija.

Šerifs Maiks Havlijs pastāstīja, ka Arkans Setins aizturēšanas brīdī esot gājis pa ielu "kā zombijs".

Šerifs Maiks Havlijs pastāstīja, ka Arkans Setins aizturēšanas brīdī esot gājis pa ielu "kā zombijs".

Aizdomās turamais - 20 gadus vecais Arkans Setins - tika aizturēts Okhārborā, kas atrodas netālu no Bērlingtonas, kur notika apšaude, paziņoja policija, piebilstot, ka aizturēšanas brīdī jaunais vīrietis gājis pa ielu kā zombijs.

Aizdomās turamais nebijis bruņots, bet pie viņa atradies dators. Jau ziņots, ka "pelēkā tērpies latīņamerikāņu vīrietis" piektdienas vakarā atklāja uguni lielveikala "Cascade Mall" veikalā "Macy’s" Bērlingtonas pilsētā, nogalinot četras sievietes un vienu vīrieti. Aizdomās turamais tika aizturēts gandrīz 24 stundas pēc notikušā.
Policija atklāja, ka Setins ieceļojis ASV no Turcijas un viņam bijusi pastāvīga uzturēšanās atļauja. Viņa motīvi pagaidām nav zināmi.
Vietējā raidorganizācija K5 ziņoja, ka pie aizdomās turamā piektdienas vakarā atradušies trīs legāli iegādāti šaujamieroči, kurus viņš nozadzis savam tēvam. K5 arī vēstīja, ka aizdomās turamā draudzene iepriekš strādājusi lielveikalā, kur notikusi apšaude.
 

Vašingtonas štatā apšaudē lielveikalā nogalināti pieci cilvēki


BNS/Foto: Reuters/AP/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS