Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Izklaide

Di Kaprio palīdz ar ceļa norādēm tūristiem. Viņi Leo neatpazina. FOTO

 
29.septembris 2016  05:41

41 gadu vecais Holivudas aktieris Leonardo di Kaprio izrādījies ļoti atsaucīgs garāmgājējs. Leo palīdzējis ar ceļa norādēm tūristiem, kas nav viņā atpazinuši slaveno aktieri.

Tūristu pārim, kas viņu neatpazina, aktieris Leonardo di Kaprio izstāstījis ceļu līdz viņus interesējošam apskates objektam.

Tūristu pārim, kas viņu neatpazina, aktieris Leonardo di Kaprio izstāstījis ceļu līdz viņus interesējošam apskates objektam.

Aktiera Leonardo di Kaprio filmogrāfijā ir vairāki desmiti filmu, daudzas no tām bijušas apbalvotas ar augstām un prestižām godalgām, savukārt aktieris pats šogad saņēmis ilgi kāroto „Oskara” balvu. Taču pasaulē aizvien ir daudz cilvēku, kas neatpazītu aktieri pilsētas ielās, ja redzētu. Nesen šāds gadījums noticis Ņujorkā. Kāds gados vecāks pāris vērsies pie garām ejošā aktiera ar lūgumu palīdzēt norādīt pareizo ceļu līdz viņus interesējošam apskates objektam.

Aktieris, kurš pieradis, ka viņam uz ielas prasa autogrāfus un lūdz nofotografēties kopā, negaidīja šādu jautājumu. Taču viņš bija ļoti laipns un rūpīgi izklāstīja tūristiem ceļu un parādīja virzienu elektroniskajā kartē.

Pēc sniegtajiem norādījumiem di Kaprio turpināja ceļu gar Hudzonas upi kopā ar savu draugu kompāniju.
 
Leonardo di Kaprio pastaigas laikā Ņujorkā
 
Vērojot tenisu, Leonardo di Kaprio sadraudzējas ar jaunu meiteni


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press






Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS