Apmācies, migla
Rīga
Apmācies, migla
LV RU
Cita pasaule

Tavs horoskops šodienai. Otrdiena, 27. septembris

 
27.septembris 2016  06:30

Tavs horoskops šodienai. Otrdiena, 27. septembris

AUNS
Gaiņā prom slinkumu un godprātīgi pildi savus darba pienākumus. Palīdzi kolēģiem - tā tu pozitīvi izcelsies šefa acīs. Šodien var uznākt izšķērdības vilnis. Pietaupi naudiņu, nekādi papildienākumi nav gaidāmi.
 
VĒRSIS
Emocijas drīzāk kaitēs, jo to iespaidā pieņemsi pretrunīgus lēmumus. Vairāk vēsa prāta, Vērsīt! Brīvo laiku pavadi tā mierīgāk, jo ekstrēmās izklaides var nest līdzi traumatismu. Alkohola normas pārtēriņš ir tikpat bīstams.
 
DVĪŅI
Radi par sevi pārliecinošu iespaidu - ko neproti vai nezini, graciozi noslēp aiz visziņa maskas. Taču kaut kas nebūs kārtībā ar tavu pašapziņu. Tik ļoti vēlēsies izpatikt visiem, ka noslāpēsi savas jaukākās rakstura īpašības un paliks ne šis, ne tas. Vai to tu vēlies? Apdomā!
 
VĒZIS
Neturies pie esošā darba par katru cenu. Ja nav izaugsmes iespēju un tevi nenovērtē, domā par jauniem izaicinājumiem. Neiznieko dārgo laiku. Draugam var gadīties ķibele, tāpēc esi lietas kursā par viņa aktivitātēm, atturi no karstgalvīgas rīcības.
 
LAUVA
Turpini iesākto. Aktivitāte un darbīgums ir nepieciešamas īpašības, lai sasniegtu iecerēto. Papildus derētu arī bezkaunība, jo ar laipnību diemžēl nekur tālu netiksi. Privātajā dzīvē – tevi raus uz visām pusēm, mēģinās pat uzdzīt sentimentu un apelēs pie pienākuma jūtām.
 
JAUNAVA
Paziņas un draugi labprāt palīdzētu, ja vien tu nebūtu tik lepns. Ja atklāti izteiksi savas vajadzības, visi kopā kaut ko izštukosiet. Zvaigznes saka, ka šodien iepazīsies ar cilvēku, kas jau ir sasniedzis zināmu stāvokli sabiedrībā. Nesteidzini notikumu gaitu - esi pieklājīgs, bet atturīgs.
 
SVARI
Kolēģi var nostādīt neveiklā situācijā, uzveļot atbildību par pašu nepadarītiem darbiem. Vēsu prātu apspried savus tiešos pienākumus. Pēc darba dodies aktīvā atpūtā – dirnēšana dīvānā spēj pamatīgi nobremzēt možumu, un vakarā jutīsies noguris no nekā nedarīšanas.
 
SKORPIONS
To, kas notiek darbā, uztver kā izaicinājumu. Ja līdz šim nekad neesi pieņēmis pārdrošus lēmumus, ir pienācis laiks domāt un rīkoties ātri, un galvenais - nestandartā. Privātajā dzīvē - uz rupjību un agresiju nekādā gadījumā neatbildi ar to pašu. Izvairies no attiecību skaidrošanas.
 
STRĒLNIEKS
Darbojoties var pasprukt asākas replikas un kritika - ja kas tāds gadās, nebozies un neperini atriebīgus gājienus. Pats jau arī neesi nekāds paibērniņš! Mīlestībā gribēsies rēķināt un svērt. Tā zīle rokā un tas mednis kokā neliks mieru pat naktī. Izšķirošus lēmumus vēl nepieņem.
 
MEŽĀZIS
Ieguvēji būs tie, kas nedeldēs rakstāmgaldu, bet dinamiski iesaistīsies apkārt notiekošajos procesos un meklēs izmantojumu saviem daudzajiem talantiem. Notici sev! Un vēl - tavi tēriņi ir nesamērīgi lieli. Kā būtu, ja tu iekārtotu kladīti, kur iegrāmatotu visus izdevumus? Tas palīdzētu izprast, kur paliek naudiņa.
 
ŪDENSVĪRS
Profesionalitātes līmenis ik pa laikam ir jāuzlabo, jācenšas tikt līdzi tiem, kas traucas uz priekšu. Nekas nestāv uz vietas - progresē, ja negribi kļūt lieks darba tirgū. Ja iznāk sastrīdēties ar mīļoto, nekravā uzreiz koferus un neskrien prom. Tādā veidā problēmas nerisina. Izrunājies par visu, kas uztrauc.
 
ZIVIS
Mistika ienāks darbavietā: dokumentiem un e-pastiem pieaugs kājas - tie nebūs atrodami tur, kur atstāti. Nekrīti uzreiz panikā - tikpat noslēpumaini tie uzradīsies. Maini ēdienkarti. Ģimenes locekļi (arī tu pats) ir paguruši no vienveidīgā uztura. Jūs nesaņemat vajadzīgos vitamīnus un minerālvielas, līdz ar to nav arī dzīvesprieka.

Kasjauns.lv / Foto: Shutterstock
 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS