Apmācies, migla
Rīga
Apmācies, migla
LV RU
IZKLAIDE

"Īsto veču" Jāni aizsūta uz tievēšanas kūrortu. FOTO (5)

 
27.septembris 2016  09:38

Projektā piedalās pieci īsti vīri, taču rodas aizdomas, ka Jānis gaidāmo pārbaudījumu rudenī sāk uztvert pārāk vieglprātīgi. Tieši tādēļ viņu aizsūta uz tievēšanas kūrortu.

Skrīverietis Jānis divas nedēļas atradās tievēšanas kūrortā, kur šķīrās no septiņiem liekajiem kilogramiem.

Skrīverietis Jānis divas nedēļas atradās tievēšanas kūrortā, kur šķīrās no septiņiem liekajiem kilogramiem.

Katru nedēļu TV3 šovā „Īstie veči” skatītāji var pārliecināties, cik ļoti vizuāli mainās dalībnieku izskats. Gan raidījuma vadītājs Armands Simsons, gan pārējie dalībnieki šoreiz ir nobažījušies par komandas biedra Jāņa attieksmi un sasniegumiem. Ja Uldis šajā laikā nometis 21 kg, tad Jānis tikai 3,5 kg! Tādēļ, lai veicinātu Jāņa izpratni par veselīgu uzturu un tā nozīmi tievēšanas laikā, viņš tiek aizsūtīts uz tievēšanas kūrortu „Vitalitātes akadēmija”. Rezultāti patīkami pārsteidz, jo divu nedēļu laikā Jānis zaudējis septiņus kilogramus, tomēr, kā atzina pārējie dalībnieki – jaunais Jānis joprojām cīnās ar veco, kurš bez pārmetumiem var uzkost cauraudzīti, saldējumu, baltmaizi un citus „aizliegtos” produktus.
Raidījuma izskaņā veči sacentās ar Rīgas pašvaldības policijas glābējām. Protams, meitenes ir trenējušās daudz ilgāk un nopietnāk, tāpēc arī uzvarēja šova dalībniekus, tomēr sacensība bija gana interesanta un spraiga.
TV3 šova „Īstie veči” 4. sērija
Kasjauns.lv / Foto: publicitātes


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS

Nav ziņu šajā kategorijā.