Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-2°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Sporta zvaigznes

Šādi izskatījās notikuma vieta, kurā nositās beisbola zvaigzne, kurš grasījās kļūt par tēvu (1)

 
27.septembris 2016  12:40

Pagājušās svētdienas, 25. septembra, pēcpusdienā pēc Latvijas laika traģiskā ūdens negadījumā gājis bojā viens no labākajiem Augstākās beisbola līgas (MLB) metējiem Hosē Fernandezs, kurš atradās motorlaivā brīdī, kad tā ietriecās Maiami pludmales molā.

Maiami "Marlins" komandas līderis kubietis Hosē Fernandezs un viņa dzīvesbiedre gatavojās ģimenes pieaugumam.

Maiami "Marlins" komandas līderis kubietis Hosē Fernandezs un viņa dzīvesbiedre gatavojās ģimenes pieaugumam.

Kā vēsta ASV mediji. Floridas drošības dienesti paziņoja, ka apsardze konstatējusi motorlaivu, kas ir uztriekusies Maiami pludmales molam un apgāzusies. Divu cilvēku mirstīgās atliekas tika atrasti uz ūdens, bet vēl viens vīrietis tika atrasts zem laivas. Izmeklētāji noliedz, ka kāds no incidentā iesaistītajiem varētu būt bijis alkohola reibumā, kā galveno nelaimes iemeslu minot ātruma pārsniegšanu. Viens no laivas pasažieriem bija vietējās beisbola komandas Maiami "Marlins" vadošais metējs Hosē Fernandezs.
Maiami pludmales mols, kurā ietriecās beisbolista motorlaiva
Kā ziņo Ziemeļamerikas vadošais sporta medijs ESPN, Kubā dzimušais beisbolists ASV nokļuva 2008. gadā, taču pirms tam viņam bija neskaitāmi neveiksmīgi bēgšanas mēģinājumi no komunistiskās valsts. 2011. gadā viņš tika izvēlēts MLB drafta pirmajā kārtā. 2013. gadā Fernandezs tika atzīts par Nacionālās līgas labāko debitantu, kā arī, tāpat kā šogad piedalījās Visu Zvaigzņu spēlē. Pēc aizbēgšanas no Kubas, Fernandezs tikai pagājušgad kļuva par ASV pilsoni. Viņam bija draudzene un pavisam nesenbeisbolists savā Instagram kontā bija paziņojis, ka pāris gaida mazuli.

Šādi izskatījās notikuma vieta, kurā nositās beisbola zvaigzne, kurš grasījās kļūt par tēvu

Kasjauns.lv/Foto: Vida Press, EPA/LETA, Reuters/Scanpix/LETA, Instagram
 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS