Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Pasaules zvaigznes

Vecāku šķiršanās sekas. Džolijas dēls sper savam miesassargam. FOTO (16)

 
27.septembris 2016  16:55

Holivudas zvaigznes Andželinas Džolijas (41) miesassargs pavadīja pastaigā aktrises vecākos bērnus Medoksu (15) un Paksu (12), kad paparaci gadījās novērot savādu skatu. Medokss, ejot pussolīti aiz apsarga, centās viņam iespert.

Miesassargiem uzticēts rūpēties par Andželinas Džolijas bērnu drošību. 15 gadus vecais Medokss nav vairs mazulis, bet uzvesties nemāk.

Miesassargiem uzticēts rūpēties par Andželinas Džolijas bērnu drošību. 15 gadus vecais Medokss nav vairs mazulis, bet uzvesties nemāk.

Jādomā, ka tā bija tikai pusaudža māžošanās un līdz reālam spērienam pietrūka puscentimetrs, taču izskatījās gaužām nepiedienīgi, ka vīram, kuram uzticēts rūpēties par bērnu drošību, jāsaņem spēriens no izlutinātas atvases.

Pēc tam, kad Džolija bija iesniegusi tiešā šķiršanās prasību no vīra aktiera Breda Pita, viņa dokumentos norādīja, ka dara to „ģimenes veselības dēļ”. Aktrisi neapmierināja dzīvesbiedra bērnu audzināšanas metodes, par ko laulātais pāris savulaik daudz strīdējies. Pret Pitu pat ierosināta lieta par vardarbību pret paša bērniem – privāta lidojuma laikā viņš esot mutiski un fiziski aizskāris atvases.

To, ka Džolijas bērni ir izlutināti, parāda ne tikai jaunākās fotogrāfijas ar miesassargu, to plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem apstiprinājušas arī vairākas bijušās auklītes. Viņas apliecinājušas, ka bērni ir izlaisti un nevaldāmi.

Džolija ticot bērniem ik uz vārda un klausot visam, ko tie saka. Atvases to esot iemanījušās izmantot savā labā un manipulēt ar mammas labo sirdi. Savukārt Pits centies panākt, lai bērni klausītu vecākus un ievērotu kādus nebūt noteikumus, bet par to mājās vienmēr izcēlušies lieli strīdi.

Savulaik Pits un Džolija algojuši sešas auklītes – katram bērnam savu.
 
Džolijas dēls sper savam miesassargam
 
Māja, kur šobrīd dzīvo Andželina Džolija ar bērniem
 
Andželina Džolija un Breds Pits
 
Andželinas Džolijas un Breda Pita ģimene ierodas Nicā

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS