Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Pasaules zvaigznes

18 gados nopērk māju par pusotru miljonu! FOTO (6)

 
29.septembris 2016  09:00

Aktrisei Arielai Vinterei ir tikai 18 gadu, bet pateicoties lomai seriālā „Modern Family” („Amerikāņu ģimenīte”) un visnotaļ iespaidīgajam honorāram, jauniete sev nopirkusi māju par 1.5 miljoniem ASV dolāru!

Aktrisei Arielai Vinterei mājas cenu izdevies pat nedaudz nokaulēt. Nekustamo īpašumu tirgū par māju prasīti 1.649 miljoni dolāru, bet aktrisei izdevies to iegādāties par 1.575 miljoniem.

Aktrisei Arielai Vinterei mājas cenu izdevies pat nedaudz nokaulēt. Nekustamo īpašumu tirgū par māju prasīti 1.649 miljoni dolāru, bet aktrisei izdevies to iegādāties par 1.575 miljoniem.

Aktrise Ariela Vintere iegādājusies nesen uzceltu māju „Sherman Oaks” rajonā Losandželosas apkaimē, turklāt viņai prasīto cenu izdevies nokaulēt zemāku. Nekustamo īpašumu aģenti māju piedāvāja par 1.649 miljoniem ASV dolāru, bet mis Vinterei to izdevies iegādāties par 1.575 miljoniem.

Mājā ir četras guļamistabas un četras vannasistabas. Kopējā īpašuma platība sasniedz 300 kvadrātmetru. Katrai no guļamistabām ir sava individuālā „en-suite” vannasistaba.

Lai gan Ariela Holivudā pelna milzu naudu, aktrise apgalvo, ka viņas galvenais mērķis ir studēt universitātē. Vintere vēlas izmācīties par juristi sociālās taisnības jautājumos. „Man ir sajūta, ka cīņa par sociālo taisnību ir kā radīta man,” vēl janvārī slavenību žurnālam „People” izteicās aktrise. „Es vēlos turpināt strādāt kā aktrise un paralēli arī mācīties jurisprudenci. Manuprāt, jo vairāk tev ir zināšanu, jo labāka kļūst dzīve.”

Kopš 2014. gada par Arielas aizbildni oficiāli iecelta viņas vecākā māsa aktrise Šanele Vorkmana (37), jo meitenei nācies ciest no mammas fiziskās un emocionālās vardarbības. Prasību par aizbildnību Šanele iesniegusi jau 2012. gadā.

Arielas jaunā māja atrodas netālu no dzīvesvietas, kur viņa līdz šim mitinājusies kopā ar māsu Šaneli.
 
Arielas Vinteres māja
 
Arielas Vinteres dekoltē
 
Ariela Vintere balvu ceremonijas „SAG Awards 2015” vakarā

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS