Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Fitness

Latvijas fitnesa sportistēm panākumi prestižā Eiropas turnīrā. FOTO (5)

 
28.septembris 2016  13:58

Otrdien mājup no Spānijas pilsētas Barselonas atgriezās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas no 22. līdz 26. septembrim piedalījās IFBB Arnold Classic Europe turnīrā bodibildinga un fitnesa sporta veidos.

Vienīgo medaļu un augstāko sasniegumu Latvijas izlases kontā izcīnīja fitnesa sporta veida pārstāve, sešpadsmitgadīgā rīdziniece Vanesa Belova.

Vienīgo medaļu un augstāko sasniegumu Latvijas izlases kontā izcīnīja fitnesa sporta veida pārstāve, sešpadsmitgadīgā rīdziniece Vanesa Belova.

Komandas sastāvā tika iekļautas desmit Latvijas komandas sportistes, kuras startēja fitnesa, bodifitnesa, bikini fitnesa un fit model kategorijās. Latvijas delegāciju pārstāvēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova un IFBB Starptautiskās kategorijas tiesnesis Vladimirs Belovs.

Arnold Classic Europe turnīrs tradicionāli notiek septembrī, pulcē dažādu sporta veidu pārstāvjus un ir nozīmīgs ar to, ka sacensībās klātienē piedalās un balvas uzvarētājiem pasniedz Pasaules mēroga bodibildinga leģenda Arnolds Švarcnegers. Sacensības ilga trīs dienas, bija apvienotas ar lielāko Expo izstādi Eiropā un pulcēja vairāk kā 1200 sportistus no sešiem pasaules kontinentiem. Katrā no sporta veidu kategorijām uz skatuves kāpa vidēji 20 līdz 40 dalībnieki, no kuriem tālāk uz pusfinālu tiesneši atlasīja 10 sportistus un sacensību finālam tikai 6 sportistus.
 
„Arnold Classic Europe 2016” fitnesa turnīrs

Vienīgo medaļu un augstāko sasniegumu Latvijas izlases kontā izcīnīja fitnesa sporta veida pārstāve, sešpadsmitgadīgā rīdziniece Vanesa Belova, kura jau ir trīskārtējā IFBB Pasaules čempione fitnesā jauniešiem un 2015. gada Arnold Classic turnīra vicečempione. Vanesa startēja pieaugušo konkurencē un uzrādīja teicamu rezultātu, izcīnot 3. vietu un bronzas godalgu kategorijā fitness virs 163cm.
 
Bikini fitnesa sportistes tika iedalīts sešās auguma kategorijās, kur kopējais dalībnieču skaits pārsniedza 200 sportistes. Labāko rezultātu no Latvijas sportistēm sasniedza Solvita Šellare, izcīnot augsto 12.vietu kategorijā bikini fitness līdz 169cm.

Arnold Classic sacensību vēsturē pirmo reizi tika iekļauta jauna - fit model – nominācija. Latvijas sportiste Evita Beņķe savās pirmajās Starptautiskajās sacensībās uzrādīja labu rezultātu, izcīnot godpilno 6.vietu kategorijā fit model open.

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija apsveic Latvijas izlasi ar ļoti veiksmīgo uzstāšanos un turpina gatavošanos nākamajiem sezonas startiem, tai skaitā Starptautiskajam Latvijas kausam „Rīgas Pērle 2016”, kas notiks jau drīz, š.g. 23.oktobrī Rīgā.

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS