Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Kobeina meitai šķiršanās pēc pusgadu ilgas laulības izmaksā 12 tūkstošus mēnesī (4)

 
29.septembris 2016  20:29

Amerikāņu rokmūziķu Kurta Kobeina un Kortnijas Lovas meitai Frānsisai Bīnai šķiršanās laikā vīram katru mēnesi jāmaksā 12 000 ASV dolāru (10 800 eiro), lai viņš varētu segt visus nepieciešamos izdevumus.

Pirms gada Kobeina nelielā ceremonijā salaulājās ar grupas "The Eeries" solistu Jesaju Silvu, tagad viņi šķiras.

Pirms gada Kobeina nelielā ceremonijā salaulājās ar grupas "The Eeries" solistu Jesaju Silvu, tagad viņi šķiras.

Tiesa trešdien lēma, ka summa būs jāmaksā turpmākos četrus mēnešus, kā arī jāsedz Jesajas Silvas juridiskie izdevumi vēl 15 000 dolāru (13 500 eiro) apmērā.

Tenku vietnes TMZ rīcībā nonākuši tiesas dokumenti, kuros teikts, ka turpmākos četrus mēnešus paredzētas pārrunas par šķiršanos. Pāris laulībā bija pavadījis nepilnus sešus mēnešus, kad Kobeina pieprasīja šķiršanos.

31 gadu vecais Silva apgalvo, ka pēc precībām aizgāja no darba, jo 24 gadus vecā Kobeina solīja apmaksāt viņa izdevumus, tostarp meitas no iepriekšējām attiecībām skolas maksu un dzīvesvietas izmaksas.

Silva pieprasa arī pusi no ieņēmumiem, ko Kobeina guva laulības laikā.

Kobeinas un Silvas attiecības pirms kāzām ilga piecus gadus. Nelielajā kāzu ceremonijā pagājušā gada septembrī bija apmēram 15 viesi, bet to vidū nebija līgavas mātes Lovas.

Frānsisa Bīna Kobeina bija divus gadus veca, kad grandžroka grupas "Nirvana" solists Kurts Kobeins izdarīja pašnāvību. Viņas attiecības ar Lovu bijušas sarežģītas, taču pēdējos gados viņas šķita satuvinājušās. Māte un meita darbojās biogrāfiskajā filmā "Kurt Cobain: Montage of Heck", kā arī Lova sociālajos tīklos atstāja mīlestības pilnas ziņas meitai.
 
Frānsisa Bīna Kobeina ar tēti un mammu bērnībā

LETA/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS