Mākoņains
Rīga
-1°
Mākoņains
LV RU
Izklaide

Klintonu pāris nopērk jaunu māju turpat kaimiņos esošajai. FOTO (12)

 
30.septembris 2016  05:47

Bijušais ASV prezidents Bils Klintons un viņa kundze pašreizējā ASV prezidenta amata kandidāte Hilarija Klintone nesen kā nopirkuši jaunu māju.

Iespējams, ka Bila un Hilarijas Klintonu jaunais īpašums būšot viņu vienīgajai meitai Čelsijai un viņas ģimenei kā „ brīvdienu māja”.

Iespējams, ka Bila un Hilarijas Klintonu jaunais īpašums būšot viņu vienīgajai meitai Čelsijai un viņas ģimenei kā „ brīvdienu māja”.

Ja ASV prezidenta amata kandidāti Hilariju Klintoni ievēlēs amatā, prezidentūras gados par dzīvesvietu nebūs jāsatraucas. Par mājām kļūs Baltais nams. Taču Hilarija Klintone apsver dažādus vēlēšanu iznākumus. Ja viss tomēr neizdosies kā gribētos, viņai ir plāns B. Klintonu pāris nesen kā iegādājies jaunu māju, kas atrodas līdzās jau esošajai. Kopumā viņiem tagad pieder trīs mājas, to skaitā muiža netālu no britu vēstniecības Vašingtonā, kur Klintone dzīvoja, būdama senatore.

Nekustamo īpašumu reģistros fiksēti dati, ka pāris māju iegādājies šā gada augustā par 1 160 000 ASV dolāriem. Tajā ir trīs guļamistabas un četras vannasistabas. Baumo, ka jaunais īpašums visticamāk būšot Klintonu vienīgās meitas Čelsijas un viņas ģimenes „brīvdienu māja”.

Klintoni šobrīd dzīvo mājā, ko par 1.7 miljoniem ASV dolāru iegādājušies 1999. gadā. Tā ir lielāka par viņu jauniegādāto īpašumu.
 
Klintonu pāris nopērk jaunu māju līdzās esošajai
 
Čelsijas Klintones dēliņa Eidana pirmās fotogrāfijas
 
Klintonu ģimene pastaigā Ņujorkā
 
Čelsijas Klintones kāzas

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS