Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
RUNĀ RĪGA

Uzņēmējus aicina iesaistīties 7. vides objektu festivālā "Ziemassvētku egļu ceļš"

 
29.septembris 2016  22:55

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina uzņēmējus un biznesa institūcijas kļūt par festivāla dalībniekiem un piedalīties 7. vides objektu festivālā “Ziemassvētku egļu ceļš”, kas risināsies no 2016. gada 9. decembra līdz 2017. gada 8. janvārim.

Festivāla objekti tiek izvietoti Rīgas pilsētvidē, aicinot Rīgas iedzīvotājiem un viesiem apskatīt ekspozīciju, kas pilnā krāšņumā skatāma vakaros līdz ar pilsētas apgaismojuma ieslēgšanos.

Festivāla objekti tiek izvietoti Rīgas pilsētvidē, aicinot Rīgas iedzīvotājiem un viesiem apskatīt ekspozīciju, kas pilnā krāšņumā skatāma vakaros līdz ar pilsētas apgaismojuma ieslēgšanos.

Uzņēmēji aicināti līdz 30.oktobrim  pieteikt savus finansētos oriģināla un tematiska dizaina vides objektus - Ziemassvētku egļu projektus izvērtēšanai Mākslinieciskajai padomei, iesniedzot projektu vizualizācijas un aprakstus. Iesniegtie projekti, kas pēc Mākslinieciskās padomes vērtējuma atbildīs festivāla formātam, tiks iekļauti festivāla ekspozīcijā.

Festivāla ideja ir realizēt inovatīvas un oriģinālas urbānās mākslas pasākumu, kas atgādina un turpina popularizēt Rīgu kā pirmās Ziemassvētku egles dzimteni, akcentējot radošas izpausmes pilsētvidē, iekļaujot ekspozīcijā mākslinieciski augstvērtīgus, oriģinālus vides objektus - Ziemassvētku egles, kuru vizuālajā risinājumā radoši pielietoti svētku simboli un jēdzieni, tautas tradīciju un etnogrāfijas mantojuma mūsdienīga interpretācija.

Festivāla objekti ir izvietoti Rīgas pilsētvidē, aicinot Rīgas iedzīvotājiem un viesiem apskatīt ekspozīciju, kas pilnā krāšņumā skatāma vakaros līdz ar pilsētas apgaismojuma ieslēgšanos.

Projekti jāiesniedz līdz 30. oktobrim Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, K. Valdemāra ielā 5. Iesniedzamo projektu tehniskās prasības un informācija par festivālu pieejama tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā “Aktuāli”.

Kontaktinformācija pieejama pa tālruni 67043664 vai e-pastu: Laura.Gulbe@riga.lv.
Informācija par iepriekšējo gadu festivāla norisēm atrodama tīmekļa vietnē www.eglufestivals.lv.
 
Vides objektu festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš”
 
Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Karlīna Timofejva / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS