Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
112

"Īsti necaurejami džungļi ar liānām..." pagājušas 5 dienas, bet sēņotāju Ingu nav izdevies atrast (16)

 
29.septembris 2016  17:04

Kopš sestdienas pazudusī 1936.gadā dzimusī Inga Kulagina joprojām nav atrasta, portālam Kasjauns.lv apstiprināja Valsts policijā un organizācijā "Bezvests.lv", kas nodarbojas ar pazudušo cilvēku meklēšanu. 

Iesaistītie pārmeklējuši ļoti plašas teritorijas, bet no pazudušās sievietes ne vēsts.

Iesaistītie pārmeklējuši ļoti plašas teritorijas, bet no pazudušās sievietes ne vēsts.

Inga no savas vasarnīcas Sējas novada dārzkopības kooperatīvā "Ābelīte" izgāja sestdien. Pēdējo reizi viņa manīta plkst.11, ar groziņu dodoties meža virzienā.

„Policistiem ir aizdomas, ka sieviete pazudusi meža masīvā. Iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācija par sievietes iespējamo atrašanās vietu, aicinām zvanīt pa tālruni 67950402 vai 110,” iepriekš sacīja policisti.

Tikmēr "Bezvests.lv" pārstāvji Kasjauns.lv norādīja - šobrīd nav ziņu, ka sieviete būtu atrasta. Brīvprātīgie meklētāji notikuma vietā strādāja divas dienas, saskaņā ar Nacionālo bruņoto spēku (NBS) dotajām norādēm pārmeklējot plašas teritorijas mežā. Brīvdienās meklēšanas darbi no brīvprātīgo puses varētu atsākties. 

Savukārt Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins sacīja, ka policija turpina meklēt pazudušo sievieti, taču diemžēl pagaidām iepriecinošu ziņu nav. 

Jau iepriekš vēstīts, ka kinologi ar suņiem sākumā uztvēra sievietes pēdas, taču pēc tam tās pazaudēja. Vienīgais aizķeres punkts - karavīri atrada sarkanu lietusmēteli, kuru, iespējams, sieviete piekabināja pie koka kā orientieri. 

Tikmēr par vietu, kur pazuda sirmgalve, pārsteigti arī pieredzes bagāti meklētāji - mežs tajā vietā ir pamatīgi aizaudzis. "Īsti necaurejami džungļi ar liānām, aizaugušiem krūmiem, dziļiem grāvjiem," sacīja brīvprātīgie.

Bezvests.lv brīdina gados vecu cilvēku tuviniekus: "Nelaidiet savus tuviniekus vienus uz mežu, pavadiet viņus, izpētiet viņu maršrutu, raugiet, lai sirmgalvju tālruņi vienmēr būtu uzlādēti." 
Brīvprātīgie meklē mežā pazudušo Ingu
Kasjauns.lv/Foto: Bezvests.lv
 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS