Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Mūsu mīluļi

Japāniete ar 12 burvīgiem kaķiem sajūsmina "Instagramu". FOTO (4)

 
04.oktobris 2016  09:24

“12 kaķu mamma” – tā sevi sociālajā tīklā “Instagram” nosaukusi kāda sieviete no Japānas. Un viņai patiešām ir ar ko lepoties – viņai mājās ir veseli 12 garspalvainie persiešu kaķi.

Japāniete ar 12 burvīgiem kaķiem sajūsmina "Instagramu". FOTO

Turklāt kaķu mīļotāja ar dalās savā lepnumā arī ar pārējiem - pūkaino draugu bildes un video regulāri tiek ievietoti sociālajā tīklā “Instagram”. Patlaban murrājošajai ģimenītei ir gandrīz 235 000 sekotāju, un to skaits strauji aug.
 


Kaķu mamma apgalvo, ka viņu absolūti neinteresē stereotipi par “kaķu tantēm”. “Esmu laimīga, un mani pilnīgi vienalga, ko cilvēki domā par to, ka man mājās ir tik daudz kaķu.”

Žurnālam “Catster” viņa atklāj, kā tika pie savas pirmās persiešu kaķenītes Yuki. Mazo nabadzīti, netīru un pārsalušu, japāņu sieviete ir atradusi no ielas.

 


Iemīlējusi šo pūkaino skaistuli, viņa paņēma no patversmes vēl divus persiešu kaķus, un drīz pēc tam vienā metienā piedzimuši deviņi kaķēni, kuriem arī, protams, atradās vieta mājās. Tad arī sākās  kaķu saimes aktīvā dzīve “Instagramā”, turklāt, kā redzams, četrkājaiņiem ļoti patīk pozēt.
 

Kuplās ģimenes vajadzībām iegādāts arī lielāks dīvāns
 

Kaķi pusdieno. Pievērsiet uzmanību - kas par kažoku krāsu toņiem!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Kasjauns.lv / Foto: Instagram

 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS