Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
112

KNAB veicis kratīšanu sasirgušā Trukšņa kabinetā; pats Jūrmalas mērs nogādāts slimnīcā. FOTO (67)

 
04.oktobris 2016  14:24

(Ziņa papildināta 18:29) Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājam Gatim Truksnim (ZZS) šonedēļ izsniegta darbnespējas lapa, liecina Latvijas Televīzijas (LTV) rīcībā esošā informācija.

Jūrmalas mērs Gatis Truksnis.

Jūrmalas mērs Gatis Truksnis.

Aģentūra LETA novēroja, kā trīs KNAB pārstāvji no Jūrmalas domes ēkas iznes vienu melnu koferi un vairākas lielizmēra aploksnes. KNAB pārstāvji devās uz mikroautobusu, ar kuru no domes aizbrauca. Ar to, visticamāk, kratīšana Trukšņa kabinetā ir beigusies.

Jūrmalas pilsētas domes pārstāvjus neizdevās sazvanīt, lai noskaidrotu, kāds ir veiktās kratīšanas iemesls.

Arī darbinieki uz vietas nekādu informāciju medijiem nesniedza.

Jau ziņots, ka KNAB darbinieki šodien veica kratīšanu Trukšņa birojā, aģentūrai LETA apliecināja domē.

KNAB preses pārstāve Laura Dūša aģentūrai LETA apliecināja, ka KNAB veic procesuālās darbības Jūrmalas domē, taču plašāku informāciju KNAB šobrīd nesniedz.

Neoficiāli avoti aģentūrai LETA vēstīja, ka, iespējams, Truksni bijis plānots aizturēt, taču viņš ar ātro palīdzību nogādāts slimnīcā.

Trukšņa advokāts, uzzinot, ka zvana žurnālists, aģentūrai LETA teica, ka šobrīd nevarot neko pateikt un nevarot runāt.
 
KNAB veic kratīšanu Jūrmalas mēra Trukšņa kabinetā

Ja apstiprināsies ziņas, ka KNAB vaino Truksni korupcijā, tad šī būs kārtējā reize, kad KNAB redzeslokā nonācis kāds no Jūrmalas mēriem. Pirms vairākiem gadiem tā dēvētajā Jūrmalgeitā cietumsodu par kukuļošanu saņēma bijušais Jūrmalas mērs Juris Hlevickis, kurš sodu jau izcietis. Savukārt apelācijas instances tiesā šobrīd atrodas krimināllieta, kur bijušais kūrortpilsētas mērs Raimonds Munkevics apsūdzēts par kukuļdošanu. Pirmās instances tiesa Munkevicam piesprieda 49 950 eiro naudas sodu.

LETA / Foto: Zane Bitere/LETA, Ieva Makare/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS