Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-2°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
112

Jūrmalas domes deputāti nezina, kāpēc KNAB veicis kratīšanu domē. FOTO (3)

 
04.oktobris 2016  18:31

Jūrmalas domes deputāti nav informēti par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kratīšanas iemesliem mēra kabinetā.

KNAB veic procesuālās darbības Jūrmalas domē, taču plašāku informāciju KNAB šobrīd nesniedz.

KNAB veic procesuālās darbības Jūrmalas domē, taču plašāku informāciju KNAB šobrīd nesniedz.

Jūrmalas domes deputāts un Latvijas Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs Jānis Lediņš aģentūrai LETA sacīja, ka nav informēts par to, kāpēc KNAB darbinieki šodien bija ieradušies Trukšņa kabinetā. Viņš norādīja, ka, kamēr nav skaidrības par notikušo, politiskais spēks arī nevar attiecībā uz šo situāciju pieņemt kādus lēmumus.

Tāpat arī deputāte Iveta Blaua (V) nebija informēta par šo gadījumu. Arī Jurim Visockim (V) neesot zināms, ar ko varētu būt saistīta notikusī kratīšana.

Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektors Arturs Grants aģentūrai LETA norādīja, ka nav informēts par jebkādām domē notikušām procesuālām darbībām.

Jau ziņots, ka KNAB darbinieki šodien veica kratīšanu Trukšņa kabinetā. LETA novēroja, kā trīs KNAB pārstāvji no Jūrmalas domes ēkas iznes vienu melnu koferi un vairākas lielizmēra aploksnes. KNAB pārstāvji devās uz mikroautobusu, ar kuru no domes aizbrauca. Ar to, visticamāk, kratīšana Trukšņa kabinetā noslēdzās.
KNAB veic kratīšanu Jūrmalas mēra Trukšņa kabinetā
KNAB preses pārstāve Laura Dūša aģentūrai LETA apliecināja, ka KNAB veic procesuālās darbības Jūrmalas domē, taču plašāku informāciju KNAB šobrīd nesniedz.

Neoficiāli avoti aģentūrai LETA vēstīja, ka, iespējams, Truksni bija plānots aizturēt, taču viņš ar ātro palīdzību tika nogādāts slimnīcā.

Trukšņa advokāts, uzzinot, ka zvana žurnālists, aģentūrai LETA teica, ka šobrīd nevarot neko pateikt un nevarot runāt.

Ja apstiprināsies ziņas, ka KNAB vaino Truksni korupcijā, tad šī būs kārtējā reize, kad KNAB redzeslokā nonācis kāds no Jūrmalas mēriem. Pirms vairākiem gadiem tā dēvētajā Jūrmalgeitā cietumsodu par kukuļošanu saņēma bijušais Jūrmalas mērs Juris Hlevickis, kurš sodu jau izcietis. Savukārt apelācijas instances tiesā šobrīd atrodas krimināllieta, kur bijušais kūrortpilsētas mērs Raimonds Munkevics apsūdzēts par kukuļdošanu. Pirmās instances tiesa Munkevicam piesprieda 49 950 eiro naudas sodu.

LETA/Foto: Ieva Makare/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS