°
LV RU
Slavenības

Švarcenegers dzer alu kopā ar ārlaulības dēlu. FOTO (6)

 
06.oktobris 2016  05:05

Bijušais Kalifornijas gubernators, aktieris Arnolds Švarcenegers (69) sociālajos tīklos parādījis fotogrāfiju, kurā redzams kopā ar ārlaulībā dzimušo dēlu Džozefu Baenu (19).

Arnolds Švarcenegers un viņa dēls Džozefs Baena alus festivālā Minhenē.

Arnolds Švarcenegers un viņa dēls Džozefs Baena alus festivālā Minhenē.

Pirms dažiem gadiem atklātībā nonāca vēsts, ka bez četriem bērniem, kuri dzimuši laulībā ar Mariju Šraiveri, Dzelzs vīram Arnoldam Švarcenegeram ir vēl kāds bērns.

Dēla Džozefa māte, mājkalpotāja Midreda Baena daudzus gadus bija nostrādājusi pie Švarcenegeru ģimenes. Šī ziņa kļuva vēl jo pikantāka, kad atklājās, ka ārlaulības dēls Džozefs, un Švarcenegera un Šraiveres jaunākais dēls Kristofers, abi dzimuši 1997. gādā, turklāt tikai ar piecu dienu starpību. Kristofers pasaulē nāca 27. septembrī, bet Džozefs – 2. oktobrī.

Pēdējā laikā Švarcenegers satuvinājies ar savu ārlaulības dēlu un pat paņēmis līdzi uz tradicionālajiem alus svētkiem Bavārijas pilsētā Minhenē. Dēla dzimšanas dienā aktieris sociālajos tīklos publiskojis attēlu, kurā abi redzami kopā ar alus kausiem rokās. „Daudz laimes dzimšanas dienā, Džozef! Lielisks students, brīnišķīgs sportists. Es lepojos un mīlu tevi!” – attēla komentārā pierakstījis tēvs.
 
Arnolds Švarcenegers ar draudzeni Heteri Miliganu Minhenē
 
Arnolds Švarcenegers riteņo kopā ar dēlu Džozefu
 
Džozefs Baena kopā ar mammu iepērkas
 
Švarcenegera dēls Kristofers galvastiesu garāks par mammu

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS