Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Slavenības

AC/DC solistam piedāvā izmēģināt jaunu tehnoloģiju, lai viņš varētu dziedāt

 
07.oktobris 2016  07:55

Kompānija "Asius" piedāvājusi austrāliešu smagā roka grupas AC/DC solistam Braienam Džonsonam izmēģināt jaunu izgudrojumu, kas varētu ļaut jau pēc pusgada atgriezties uz skatuves, nenodarot kaitējumu dzirdei.

Grupas “AC/DC” solistam Braienam Džonsonam dzirdes problēmu dēļ aizliegts koncertēt.

Grupas “AC/DC” solistam Braienam Džonsonam dzirdes problēmu dēļ aizliegts koncertēt.

Kā jau ziņots, AC/DC martā apturēja koncertturneju ASV, jo ārsti brīdināja Džonsonu, ka, turpinot uzstāties, viņš riskējot kļūt pilnīgi nedzirdīgs. Viņa vietā stājās rokgrupas "Guns N' Roses" solists Aksels Rouzs.

Taču vietne "Team Rock" ziņo, ka Kolorādo štatā ASV bāzētā tehnoloģiju kompānija esot sazinājusies ar 68 gadus veco mūziķi, kuram varētu ļaut izmēģināt jaunas ierīces prototipu, kas varētu aizsargāt mūziķa dzirdi koncertu laikā.

"Asius" pārstāvis Stīvens Ambrozs sacīja, ka vispirms no Džonsona ārstiem jāiegūst atļauja sākt ierīces izmēģināšanu. Viņš pauda prieku par Džonsona vēlmi izmēģināt jauno tehnoloģiju, jo tas varētu palīdzēt finansējuma piesaistīšanā turpmākajiem projektiem.
"Braiens to nedara tikai sevis dēļ, bet gan, domājot par visiem pārējiem, kuriem nepieciešama palīdzība. Mēs vēlamies tehnoloģiju piedāvāt par pieejamu cenu, lai cilvēki varētu to atļauties," norādīja Ambrozs.

“AC/DC” - ThunderstruckLETA/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS