Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Slavenības

Kāpēc Kailija Minoga neprecēsies Austrālijā? (4)

 
07.oktobris 2016  10:41

Austrāliešu dziedātāja Kailija Minoga nelaulāsies dzimtajā Melburnā, kamēr viendzimuma pāriem nebūs tādas pašas tiesības, vēsta britu laikraksts "The Guardian".

48 gadus vecā dziedātāja Kailija Minoga un 28 gadus vecais britu aktieris Džošua Sass plāno apprecēties.

48 gadus vecā dziedātāja Kailija Minoga un 28 gadus vecais britu aktieris Džošua Sass plāno apprecēties.

48 gadus vecā Minoga un 28 gadus vecais britu aktieris Džošua Sass vēlētos kāzas svinēt Melburnā. "Pastāv iespēja, ka kāzas notiks Melburnā," teica Sass. "Taču mēs neprecēsimies, kamēr šis likums nebūs pieņemts Austrālijā."

Sass nedēļas nogalē atklāja kampaņu "Say I Do Down Under" ("Saki jāvārdu Austrālijā"), lai panāktu viendzimuma laulību legalizēšanu valstī.

"Es biju šokēts, uzzinot, ka viendzimuma laulības Austrālijā nav atļautas," viņš teica. "Es nespēju aptvert to, ka man ir tiesības precēties ar cilvēku, ko mīlu, bet kādam citam seksuālās orientācijas dēļ tas nav ļauts."

Sestdien kampaņu atbalstīja austrāliešu aktrise Margo Robija, raidījumā "Saturday Night Live" valkājot T-kreklu ar tās saukli.
Minoga iepriekš nopēlusi Austrālijas nostāju viendzimuma laulību jautājumā. Viņa izteicās, ka "mīlestība ir mīlestība" un ka valstīs, kurās viendzimuma laulības atļautas, "nepienāca pasaules gals".
 
Kailija Minoga ar jauno draugu Džošua Sassu vēro regbija spēli

LETA/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS