Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Trakā pasaule

Cienījams miskastnieks: šis čalis sevi apkrāmē ar visiem mēsliem, ko izlieto. FOTO (2)

 
07.oktobris 2016  15:00

Brīnišķīgā projektā sevi iesaistījis 30 gadus vecs amerikānis Robs Grīnfīlds, kurš izveidojis tādu kā elegantu "miskastnieka uzvalciņu". Tādā skatā Grīnfīlds dodas pilsētu ielās.

Tu radi ne mazāk atkritumu. Ik dienas. Katru dienu, gadu no gada.

Tu radi ne mazāk atkritumu. Ik dienas. Katru dienu, gadu no gada.

Grīnfīlds ir vides aktīvists un šādā asprātīgā un saistošā veidā viņš nolēma pievērst cilvēku uzmanību vides piesārņojumam un tam, cik patiesībā iespaidīgu akritumu kaudzi ikviens no mums aiz sevis atstāj ikdienā. Robs nolēma burtiski uzkraut sev virsū visu to, ko izlieto. Projekta ilgums - 30 dienas. Šie attēli tapuši 6.oktobrī, kad ritēja Roba eksperimenta astoņpadsmitā diena, tātad vēl 12 ir priekšā.

"Šajā brīdī uz manis ir 24 kilogrami miskastes," komentē Robs, ar visu bagāžu iekāpjot metro vagonā. Jāpiebilst, ka viņa atkritumu kostīmu veido tikai tie iepakojumi, kuri laika gaitā nesāktu smakot, tātad daudz kas no pārtikas, ko viņš apēd, netiek iekļauts tērpā. Piemēram, banānu mizas un tamlīdzīgas pārtikas paliekas. Viņš domā, ka projekta beigās sev līdzi nēsās apmēram 50 kilogramus miskastes. Šāds projekts uzskatāmi parāda, cik milzīgu kaudzi atkritumu katru dienu rada cilvēks.
 
Vides aktīvists Robs realizē savu 30 dienu "miskastes projektu"

Kasjauns.lv/Foto: Vida Press


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS