Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Slavenības

Džonija Depa meitu bez grima grūti atpazīt. FOTO (6)

 
08.oktobris 2016  17:33

Holivudas aktiera Džonija Depa un franču dziedātājas, aktrises un modeles Vanesas Paradī meita Lilija-Rouza Melodija Depa (17) nofotografēta Losandželosas lidostā bez sejas dekoratīvās kosmētikas.

Lilijai-Rouzai ir tikai 17 gadu, nav brīnums, ka ikdienā meitene labprāt staigā nekrāsojusies.

Lilijai-Rouzai ir tikai 17 gadu, nav brīnums, ka ikdienā meitene labprāt staigā nekrāsojusies.

Modele un aktrise Lilija-Rouza Melodija Depa atgriezās no Francijas galvaspilsētas, kur viņa viesojās modes nama „Chanel” 2017. gada pavasara/vasaras modes skatē. Ar šo slaveno zīmolu deviņdesmitajos gados sadarbojās arī meitenes mamma Vanesa Paradī, un aizvien sadarbību nav pārtraukusi. Tagad par modes nama „Chanel”| galvenā dizainera Karla Lāgerfelda mūzu kļuvusi Vanesas meita Lilija-Rouza. Šajā sezonā meitene ir „Chanel” jaunākā aromāta reklāmas seja, bet pirms tam reklamēja šī zīmola saulesbrilles.

Neapmeklējot sarkanā paklāja pasākumus jauno modeli atpazīt ir visai grūti, jo viņa ikdienā tikpat kā neizmanto sejas dekoratīvo kosmētiku, bet kalsno augumu slēpj maisveidīgās drēbēs. Par to pavisam nesen varēja pārliecināties arī Losandželosas lidostā sanākušie paparaci. Viņiem gan par spīti visam izdevās atpazīt nākamo šovbiznesa zvaigznīti. Neskaitot modeles darbu un līgumu ar „Chanel”, Lilija-Rouza filmējas arī kino. Tuvākajā laikā uz ekrāniem gaidāmas vairākas filmas ar viņas līdzdalību.
 
Lilija-Rouza Melodija Depa Losandželosas lidostā
 
Lilija-Rouza Depa modes nama „Chanel” skatē Parīzē
 
Lilija-Rouza Depa Venēcijas kinofestivālā
 
Lilija-Rouza „Met Gala 2016” ballē


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS