Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Pasaulē

Lukašenko pauž Baltkrievijas armijas gatavību aizstāvēt Krieviju rietumu virzienā (107)

 
08.oktobris 2016  12:58

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko paziņojis, ka Baltkrievijas armija, kuras modernizācija ir gandrīz pabeigta, ir gatava aizstāvēt Krieviju rietumu virzienā.

Aleksandrs Lukašenko kārtējo reizi paudis gatavību palīdzēt Krievijai visiem spēkiem.

Aleksandrs Lukašenko kārtējo reizi paudis gatavību palīdzēt Krievijai visiem spēkiem.

"Mēs kopā ar Krievijas tautu, krieviem aizstāvēsim savu kopīgo tēvzemi Krievijai tik nozīmīgajā rietumu virzienā. Mēs atdosim savu dzīvību šajā virzienā, lai aizstāvētu Baltkrieviju un Krieviju," viņš paziņoja tikšanās laikā ar Baltkrievijas parlamenta deputātiem.

Lukašenko uzsvēra, ka Baltkrievijas armija būs gatava izrādīt pretestību jebkuram agresoram.

"Mēs varam teikt, ka esam gandrīz pabeiguši Baltkrievijas armijas modernizāciju. Esam pielāgojuši armiju iespējamiem kariem, kas varētu tikt vērsti pret mūsu valsti - no informācijas karam līdz reālai karadarbībai ar ieročiem," klāstīja Lukašenko.

"Tomēr jums ir jāsaprot, ka es to visu saku, lai nebūtu kara," viņš sacīja un piebilda, ka svarīgākais uzdevums ir "sargāt pasauli, sniegt cilvēkiem iespēju mierīgi dzīvot, strādāt, audzināt bērnus".

Iepriekš uzrunā Baltkrievijas parlamentā Lukašenko paziņoja, ka neļaus valsts opozīcijai radīt Krievijas kā ienaidnieka tēlu. "Krievi ir mūsu brāļi, kuriem līdzās esam dzīvojuši ļoti ilgi," sacījis Baltkrievijas prezidents.

LETA/Foto: ITAR-TASS/Scanpix/LETA

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS