Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Slavenības

Sutugova uzvar kā Edīte Piafa! "Izklausies redzēts" trešā raidījuma FOTO (31)

 
09.oktobris 2016  22:45

TV3 šova „Izklausies redzēts" trešās sezonas trešajā raidījuma patīkami pārsteidza Ieva Sutugova, kura pārliecinoši atveidoja trauslo, augumā mazo, bet garā stipro dziedātāju Edīti Piafu. Sutugovas priekšnesumu žūrijas locekļi atzina par neatkārtojamu un vienreizēju!

Atpazināt? Tā ir dziedātāja Ieva Sutugova, kura, iejutusies Edītes Piafas tēlā, guva uzvaru “Izklausies redzēts” trešajā raidījumā.

Atpazināt? Tā ir dziedātāja Ieva Sutugova, kura, iejutusies Edītes Piafas tēlā, guva uzvaru “Izklausies redzēts” trešajā raidījumā.

Otrajā vietā ierindojās Jana Kay, kura pārvērtās par latviešu dziedātāju Intaru Busuli, izpildot viņa populāro dziesmu „Brīvdiena" - viņas priekšnesums raisīja smaidu ne tikai skatītājos, bet arī dalībniekos un žūrijas locekļos. Savukārt iepriekšējo divu raidījumu uzvarētāja Dināra Rudāne ierindojās trešajā vietā. Šoreiz Dināra bija pārvērtusies par 20. gadsimta 70-to gadu amerikāņu dziedātāju Minniju Ripertoni un izpildīja lipīgo dziesmu „Loving You".

4. vietas ieguvējs Mārtiņš Ruskis jau otro nedēļu iejutās latviešu mākslinieka tēlā, šovakar pārtopot par Agri Semēvicu no „100 Debijas" un izpildot viņu hitu „Man dimantu nav". Klātienē Ruska pārvērtības vēroja arī pats Semēvics, kurš vēlāk, ādas jaku pasitot azotē, devās uz skatuvi un kopīgi ar Ruski izpildīja dziesmas piedziedājumu, tikmēr Reiniks fonā demonstrēja tolaik populārās dejotāju apļveida kustības.

Rūta Dūduma ieņēma 5. vietu. Dūduma atveidoja pasaulslaveno britu dziedātāju Leonu Levisu un izpildīja dziesmu „Bleeding Love". Uzreiz pēc tam – 6. vietā – ierindojās Normunds Pauniņš, kurš trešajā raidījumā iejutās leģendārās estrādes dīvas Allas Pugačovas tēlā un izpildīja dziesmu Делу время.

Savukārt Emīls Kivlenieks, kurš palika 7. vietā, visus priecēja ar ritmiskām kustībām, atveidojot Rodu Stjuartu un izpildot „Some Guys Have All The Luck". Pēdējo, 8. vietu ieņēma franču estrādes leģenda Džo Dasēns jeb Dzintars Čīča, izpildot dziesmu „Taka Takata".
 
Šova „Izklausies redzēts" trešās sezonas trešais raidījums

Kasjauns.lv/Foto: TV3 publicitātes


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS